JKonsult | Google Premiere Partner

Yandex meklētājs

Daudzi cilvēki domā, ka Google interneta meklētājs ir populārākais pilnīgi visās pasaules valstīs, tomēr tā nebūt nav, jo, piemēram, Krievijā populārākais interneta meklētājs ir Yandex, kura tirgus daļa Krievijā un NVS tirgū ir 65-70%, atstājot Google otrajā vietā ar 22%-25%. Ar ko tad šis interneta meklētājs ir īpašs un ko tas piedāvā saviem lietotājiem un reklāmdevējiem?
Yandex saviem lietotājiem, tā pat kā Google piedāvā dažādus meklēšanas pakalpojumus :meklēt informāciju, attēlus un videoklipus, kā arī dažādas vietas kartē. Papildus servisi no Yandex : lietotāji var izveidot savu e-pastu jandex.mail servisā, interneta lietošanai izmantot interneta pārlūku Yandex.Browser, kā arī tulkot dažādus tekstus, izmantojot Yandex online tulkotāju, kas tulko tekstus uz/no 44 dažādām valodām.
Reklāmdevējiem Yandex piedāvā izmantot Yandex.Direct sistēmu, kas darbojas piecās valstīs: Krievijā, Turcijā, Ukrainā, Baltkrievijā un Kazahstānā, ļaujot sasniegt vairāk nekā 100 miljonus potenciālo klientu. Lielākos ienākumus Yandex gūst tieši no teksta reklāmām, kuras ar katru gadu Yandex.Direct sistēmā tiek iesniegtas arvien vairāk.
J Konsult palīdz sasniegt klientus ar reklāmu Yandex meklētājā.

Sāksim sarunu

[contact-form-7 id=”306″ title=”Contact form 1_lv”]

Google tēma

Google trendi 2021. gadam

Google reklāma ir pastāvīga vērtība, jo ar to iespējams sasniegt savus potenciālos klientus, lai arī kur interneta vidē viņi atrastos – meklējot informāciju Google meklētājā,

Lasīt vairāk »