Reklāma Google Izmaksas

Efektīva sadarbība. Mērķu sasniegšana un to piemērošana Jums vēlamajam budžetam.

Cik maksā reklāma Google? Kādi faktori to ietekmē ?

Katram klientam tiek veidots individuāls piedāvājums, ņemot vērā klienta vēlmes un iespējas. Pasakiet mums savus mērķus, mēs pateiksim summas, kas nepieciešamas to realizācijai. 

 • Nozares faktors

  Reklāmas izmaksas ietekmē nozare, kurā Jūs vēlaties reklamēties Google. Katrā nozarē summas atšķiras, lai sasniegtu rezultātu. Ir nozares, kurās var strādāt pat ar 20-50 EUR budžetu mēnesī un izpildīt klienta nospraustos mērķus.

 • Konkurence - Ģeogrāfija

  Google meklētājā ir 7 reklāmas vietas atlases rezultāta lapā, jo vairāk konkurentu, jo lielākas izmaksas. Virzot Jūsu produktu vai pakalpojumu citā tirgū, ir jārēķinās ar konkrētās valsts nozares uzņēmumiem + visiem citiem, kas ir ieinteresēti šajā tirgū.

 • Mērķis - Rezultāts

  Jūsu nospraustie mērķi nosaka arī nepieciešamo budžetu to sasniegšanai. Vai mērķis ir atrasties Google? Vai mērķis ir jauns klients? Ir nozares, kurās jauna klienta vērtība ir ļoti liela un konkurence ļoti asa. Šādās nozarēs arī tēriņi Jūsu mērķu sasniegšanai būs augstāki.

 • Pozīcijas Google un Remārketings

  Tie ir tie paši mērķi un tos mēs palīdzam definēt. Īsumā par Top pozīcijām: 1.-4. maksāsiet vairāk un iespēja saņemt jaunu klientu būs lielāka. Baneru sekošana (remārketings) tās ir papildus izmaksas, kas var sekmēt atkārtotus pirkumus.

 • Ieguldītais laiks

  Ikdienas kampaņas optimizēšana, mērķu iestatīšana, baneru veidošana, atskaišu sagatavošana, iekļaušanās budžetā un mērķu izpilde – tas viss un vēl vairāk prasa laiku un laiks ir nauda.

 • Sadarbības ilgums - līgums

  Lai sasniegtu rezultātu, reizēm vajag strādāt gadu, reizēm izmaiņas jūtamas jau pirmajā Google reklāmas dienā, bet caurmērā kvalitatīvs darbs pie Google reklāmas, statistikas, mērķu izpildes nav iedomājams īstermiņā (ir izņēmumi, sezonas biznesi). Līgumi standartā ir 3-6-9-12 mēnešu sadarbības līgumi.

Vai Google reklāmas izmaksas visiem uzņēmumiem ir vienādas?

Izmaksas nosaka: klientu mērķi, izvēlētais tirgus, nozare, konkurence, mājaslapas kvalitāte, reklāmas kvalitāte un daudzi citi faktori.

Ar kādu summu labāk sākt?

Mēs Jums ieteiksim pareizo summu, ar ko sākt. Strādājot ar mums, ir iespēja sadarbības summas mainīt.

Vai sadarbības pamatā ir līgums?

Sākot sadarbību, parakstam līgumu, bet sadarbības pamatā vienmēr ir rezultāta radīšana, nevis līguma punkti. Strādājam tā, lai sadarbība ir abpusēji izdevīga.

Reklāmas budžets līdz 150 EUR mēnesī

Kampaņas budžeti. Dienas budžets pie 150 EUR nepārsniegs 5 EUR, mēneša nepārsniegs 100 EUR (ietver budžetu un aģentūras darbu).

Stratēģijas izstrāde. Atbilstošu reklāmu izveide, piemērošana Jūsu potenciālajam tirgum.

 Labākais risinājums. Pielietojam Google piedāvātās iespējas, kas vislabāk ir piemērotas Jūsu mērķu sasniegšanai un iekļaujas Jūsu atvēlētajā budžetā.

Precīzu atslēgas vārdu izvēle. Lai sasniegtu rezultātu ar šādu budžetu, pamatā  tiek strādāts ar precīzām vārdu formām.

Standarta mērķu iestatīšana. Pavadītais laiks mājaslapā, konkrētu lapu apmeklējums.

 Darbs ar mājaslapas apmeklētājiem, baneru sekošana un atkārtota to uzrunāšana interneta vidē.

 Iespēja limitēt kampaņu raidlaikā. Šāda rīcība garantē labāka rezultāta sasniegšanu mazā budžetā, augstākas atslēgas vārdu pozīcijas Google meklētājā,  kad pastāv lielākā iespēja sasniegt Jūsu mērķus.

Ikmēneša atskaites. Regulāras un izsmeļošas atskaites par reklāmas kampaņas veiktspēju Google meklētājā.

 SIA “J Konsult” aptuvenās pakalpojumu izmaksas ir no 30 līdz 45 % (ietvertas sadarbības summā) vai 50 līdz 60 EUR par Google Adwords konta apkalpošanu kā atsevišķa samaksa. Viss atkarīgs no ieguldītā laika, summas, nozares un Jūsu mērķa.

Bonusi: Reklāmas konsultācijas; Mājaslapas uzlabošana – klientu cenas.

Vai ar budžetu līdz 150 EUR var gūt panākumus?

Protams, viss ir atkarīgs no mērķiem un nozares, kurā darbojaties. Ir nozares, kurās ar summu līdz 150 EUR pilnībā pietiek, bet ir arī tādas, kur ar šādu summu ir grūti gūt vērā ņemamus panākumus.

Vai reklāma Google ir iespējama arī par 700-1000 EUR gadā?

Ir iespējama. Dažiem klientiem ir svarīgi tikai daži atslēgas vārdi Google meklētājā un to pozīcijas Google atlases rezultātā.

Cik lielu uzmanību saņems mana Google kampaņa ar budžetu 150 EUR mēnesī?

Tik lielu, lai mēs Jums varētu pateikt, ka izdarījām visu, lai sasniegtu labāko rezultātu izvirzītajā mērķī. Kampaņu uzlabošana, ikmēneša atskaites, ieteikumi kampaņas uzlabošanā un piedāvājumi, kā labāk sasniegt Jums vēlamo rezultātu.

Reklāmas budžets 200.. 300.. 500 EUR mēnesī

 Kampaņas budžets. Augstāki kampaņas budžeti palīdz sasniegt vieglāk Jūsu mērķus, iespēja izmantot dažādas taktikas Jūsu mērķu sasniegšanai.

Stratēģija. Precīzas kampaņas, ņemot vērā Jūsu mājaslapas struktūru, pakalpojuma sniegšanas vietu (ģeogrāfija).

Kampaņas mērķu iestatīšana. Formu aizpildīšana, konkrētu pogu nospiešana, telefona zvana izsekošana. Precīzu mērķu iestatīšana, kas raksturo vislabāk Jums vēlamo rezultāta izpildi.

Reklāma piemērota diennakts laikam. Piemērojam reklāmas diennakts laikam, sezonai. Regulāras reklāmas tekstu maiņas.

Atslēgas vārdi. Augot budžetam, iespēja sasniegt Jūsu klientu daudz plašākos meklējumos, izmantojot frāzes, salikumus, sinonīmus, atvērtos vārdus, kā arī regulāri atsijājot negatīvos (Jums nederīgos) vārdu savienojumus.

Dažādas valstis, valodas. Reklāmas kampaņas vairākās valodās, ņemot vērā Jūsu potenciālo mērķauditoriju, tās atrašanās vietu.

Top pozīcijas. Iespēja atrasties Google meklētāja TOP pozīcijās (1-4) uz Jums interesējošiem vārdiem, augstākas pozīcijas noved pie biežākas Jūsu mērķu izpildes.

 Individuālas ikmēneša atskaites. Piemērojam atskaites Jūsu nosprausto mērķu izpildei. Ietveram kopējo mājaslapas apmeklējumu Google Analytics, Google Adwords datus, kā arī atspoguļojam mājaslapas pašas veiktspēju Google meklētājā – Google Seach Consule dati.  

Izmaksas. SIA “J Konsult” aptuvenās pakalpojuma izmaksas ir no 20 līdz 35 % (ietvertas summā) vai arī atsevišķa maksa par darbu sākot no 70 EUR mēnesī.

BonusiSMS sistēmaSociālo kontu uzturēšanas sistēmaE-pastu izsūtīšanas sistēma; Reklāmas konsultācijas; Mājaslapas uzlabošana – klientu cenas.

Kāpēc izvēlēties augstāku Google reklāmas mēneša budžetu?

Augstāka reklāmas budžeta pamatā ir vēlme saņemt vairāk: vairāk potenciālo klientu, atrasties augstāk nekā konkurenti, saņemt vairāk aģentūras uzmanības. Lielākas summas atļauj vienkāršāk sasniegt klientam vēlamo rezultātu. Mēs ieteiksim, ar kādu summu Jums sākt, ņemot vērā Jūsu mērķus un produktu (pakalpojumu).

Kādas priekšrocības ir manam uzņēmumam, izvēloties augstāku Google reklāmas budžetu?

Priekšrocības: augstākas pozīcijas, vairāk izdarītu zvanu, aizpildītu pieteikumu, vairāk jaunu klientu, vairāk uzmanības, ko aģentūra spēj nodrošināt Jums Jūsu mērķu sasniegšanai.

Vai ir iespējams iekļaut baneru kampaņas esošā Google reklāmas budžetā?

Protams, baneru un kampaņas, mājaslapas apmeklētāju atkārtotu uzrunāšanu (baneru sekošanu). Tas viss ir iespējams.

Vai, pieaugot budžetam, pieaug arī aģentūras darba apjoms?

Tieši tā, lielāks budžets nozīmē vairāk stratēģiju un to īstenošanu, vairāk komunikācijas, vairāk risinājumu Jūsu mērķu sasniegšanai.

Atsevišķa samaksa par aģentūras darbu

Google budžets. Jūs maksājat atsevišķu summu par savu Google reklāmas budžetu Google kompānijai. Pašiem iespēja regulēt savus tēriņus katru mēnesi.

Jūsu mērķu izpilde. Pielietojam visas Google piedāvātās iespējas, kas atbilst Jūsu izvēlētajam budžetam un rada visvairāk konversiju.

Zināšanas. Esam sertificēti Google partneri, kuru komandā ir četri sertificēti Google Adwords eksperti, tāpēc mums nav neatrisināmu lietu, mēs palīdzēsim piesaistīt klientus, lai arī kas tie būtu.

Mūsu zināšanas Jūsu rezultātam. Konkrēts laiks: 30 min, 1h, 2h, kas tiek pavadītas ikdienā, uzlabojot Jūsu reklāmas kampaņu Google. 

 Dažādas valstis, valodas. Reklāmas kampaņas vairākās valodās, ņemot vērā Jūsu potenciālo mērķauditoriju, tās atrašanās vietu.

Mājaslapas veiktspējas pārbaudes. Informēšana par mājaslapas uzlabošanu, pieteikumu formu uzlabošanu, nepilnībām mājaslapā un iespējām tās novērst, lai Jūsu mērķi tiktu sasniegti biežāk.

Sarunas. Regulāras sarunas par kampaņas veiktspēju (ikdienas, iknedēļas, ikmēneša). Ieteikumi kampaņas uzlabošanā, statistikas apspriešana, skaidrošana.

Izmaksas. Aģentūras izmaksas sākot no 70 EUR + PVN mēnesī. Izmaksas atkarīgas no darba apjoma, no aģentūras patērētā laika Jūsu mērķu sasniegšanai.

Jebkura veida sadarbībai mērķis ir sasniegt klienta vēlamo rezultātu. Mūsu uzdevums ir sniegt labāko rezultātu Jūsu izvēlētajā sadarbības modelī. Laba sadarbība ir tad, kad abas puses to vēlas, klients uzticas un saprot, ka mēs strādājam viņa labā un izmantojam savas zināšanas, lai sasniegtu klienta izvirzītos mērķus, tas ir mūsu sadarbības pamats.

Kādas priekšrocības, izvēloties maksāt aģentūrai par darbu atsevišķi?

Iespēja regulēt Google budžetu atsevišķi. Vienoties par konkrētu laiku, kas tiek pavadīts, optimizējot Jūsu Google Adwords kampaņu.

Vai Google reklāmas budžets tiek aplikts ar PVN?

Google reklāmas budžets netiek aplikts ar 21%  PVN likmi.

Vai aģentūras maksa var mainīties sadarbības laikā?

Var, ņemot vērā darāmos darbus, kā arī Jūsu mērķi sadarbības laikā var mainīties.

Kādiem uzņēmumiem Jūs ieteiktu izvēlēties atsevišķu maksāšanas modeli?

Tādiem,  kuru reklāmas budžets ir sākot no 500 EUR mēnesī.

Saņemt atbilstošu piedāvājumu

Piedāvāsim Jums efektīvu piedāvājumu, kas palīdzēs iegūt jaunus klientus.

Mēs palīdzēsim Jums pelnīt vairāk!

Tā ir abpusēja komunikācija, labāko risinājumu piemērošana Jūsu biznesa izaugsmei.

Please wait...
 • Individuāla attieksme

  Iepazīstam Jūsu biznesu un piemērojam atbalstošāko piedāvājumu Jūsu uzņēmumam.

 • Izdevīgs piedāvājums

  Efektīvi, nav dārgi. Pārliecinies!

 • Sertificēti eksperti

  Ar reklāmu strādājam kopš 2006. gada. Esam sertificēti Google partneri.

 • Iegūsti vairāk

  Reklāmas konsultācijas. Konsultējam savus klientus reklāmas jautājumos. Bez maksas!

 • Programmējam

  Izstrādājam mājaslapas, interneta veikalus, noliktavu sistēmas. Uzlabojam defektus mājaslapās. Izstrādājam pieteikuma formas, paaugstinām ROI.

KO MŪSU KLIENTI SAKA PAR MUMS?

(Visas atsauksmes)

Natalja Kazakova

“SIA TERSUS pateicās par izdarīto kvalitatīvo un ātro darbu! Īpaši vēlamies atzīmēt Jūsu kompānijas profesionalitāti, darot savu darbu un komunicējot ar klientiem”

Natalja Kazakovavaldes locekleSIA Tersus
Oskars Smudzis

Paldies par sadarbību līdz šim! Mēs novērtējam Jūsu ieguldīto darbu mūsu uzņēmuma attīstībā un klientu piesaistē. Ar Jums strādāt ir viegli un patīkami. Ceram uz produktīvu sadarbību arī turpmāk. Novēlam Jums veiksmīgu turpmāko darbību!

Oskars SmudzisPārstāvisSIA Ģeo Eko Risinājumi
Signe Mālmane

Priecājos par sadarbību! Tā turpinās jau vairāk kā 2 gadus, esmu ļoti apmierināta.Ir uzlabota mājas lapa, pielāgota mūsdienu prasībām.Klientu atsauksmes ir ļoti pozitīvas!

Signe MālmaneValdes locekleSIA “Dr. Mālmanes zobārstniecība"
Aivis Danga

Pateicoties SIA “J Konsult” izpratnei un tehniskajam atbalstam, esam būtiski attīstījuši mūsu produktu atpazīstamību Interneta vidē.
J Konsult pastāvīgi seko līdzi un piedāvā jaunākos risinājums šajā jomā sadarbībā ar meklētājsistēmu Google.

Aivis Danga Tirdzniecības vadītājs A/S „Lord`s & Co”

Jūsu informācija nekad netiks nodota trešajām personām.