Digitālā mārketinga aģentūra

Vai vēlaties palielināt klientu skaitu? Pārdot vairāk? Veicināt uzņēmuma pazīstamību? Uzziniet, kā mēs varam Jums palīdzēt!

Esiet gatavi saņemt labāko piedāvājumu?

Kā mēs palīdzam uzņēmumiem ātrāk un efektīvāk sasniegt to mērķus

Mūsu komandā ir stratēģijas, Google un sociālo tīklu reklāmas, SEO un citi speciālisti. Mēs izmantojam efektīvus rīkus un pārbaudītas stratēģijas, kas ļauj mums redzēt daudzus soļus uz priekšu un izvairīties no tipiskām kļūdām, ko pieļauj iesācēji.
Digitālā mārketinga aģentūra, kas Jums palīdzēs ar:

Digitālā mārketinga stratēģija

Izstrādāsim stratēģiju, kas sniegs Jums labāko atdevi no ieguldījumiem klientu piesaistē.

Sociālie tīkli

Plānojam un īstenojam uz rezultātu orientētus komunikācijas pasākumus un reklāmas sociālajos tīklos Facebook, Instagram, YouTube u. c.

Mājaslapas lietojamība

Dažkārt nepilnības mājaslapā liedz gūt vēlamo rezultātu. Palīdzam novērtēt un risināt jautājumus saistībā ar mājaslapas lietojamību.

Salīdzinošā novērtēšana

Veicam konkurentu analīzi, lai norādītu Jums uz Jūsu uzņēmuma stiprajām pusēm digitālajā vidē. Izmantojiet tās, lai gūtu rezultātus!

Videoreklāmas

Veidojam profesionālas videoreklāmas arī ievietošanai mājaslapā: pamācības, stāstus, intervijas u. c.

Konsultācijas

Sniedzam profesionālas konsultācijas par jebkuru jautājumu jomās, kurās esam specializējušies.

Reklāmu plānošana

Klientu piesaiste tiem neapmeklējot Jūsu mājaslapu. Saņemiet ieientresētu potenciālo klientu informāciju savā epastā.

Tekstu izveide

Veidojam tekstus reklāmām, videoierakstiem un mājaslapām latviski, krieviski un angliski. Nodrošinām arī kvalitatīvus tulkojumus citās valodās.

Sasniedziet potenciālos klientus

J Konsult — digitālā mārketinga aģentūra, kuras pieredzējusī komanda palīdzēs Jums efektīvi sasniegt izvirzītos mērķus!

Jau gandrīz 10 gadus esam Google Premier partneris un nodrošinām efektīvu reklāmas kampaņu izveidi Google dažādu nozaru uzņēmumiem dažādās valodās.

Rezultātu sasniegšanai izmantojam katram klientam piemērotākos reklāmu formātus: video, banerus, meklēšanas rezultātus u. c.

Facebook un Instagram, kā arī citu sociālo tīklu kontu uzturēšana, kas ietver regulāru un stratēģisku komunikāciju un pārskatu izveidi.

Nodrošinām pilnu pakalpojumu klāstu, sākot no informācijas atjaunināšanas, konta apkalpošanas, tekstu izveides, vizuālo materiālu dizaina līdz pat jautājumiem un atbildēm.

Lead reklāmas ir ātrs un efektīvs veids, kā iegūt kvalitatīvu informāciju par interneta lietotājiem jeb potenciālajiem klientiem, kas atbilst Jūsu mērķauditorijas profilam, lai pievērstu viņu uzmanību un pārvērstu viņus par Jūsu uzņēmuma klientiem!

Izmantojam dažādas taktikas un stratēģijas, kas vienmēr ir atkarīgas no uzņēmuma darbības jomas un izvirzītajiem mērķiem.

Mērķētas videoreklāmas, kuras redzēs tikai Jums vēlamā auditorija konkrētā vietā, laikā un apjomā. Mūsu pieredzējušie speciālisti palīdzēs Jums izstrādāt stratēģiskas reklāmas kampaņas YouTube, sākot no idejas līdz teksta un video izveidei.

Yandex piedāvāto iespēju izmantošana Jūsu uzņēmuma reklamēšanai NVS valstīs. Mūsu pieredzējušie speciālisti palīdzēs Jums izstrādāt stratēģiskas reklāmas kampaņas, ieskaitot video, tekstu u. c.

Mūsu komanda piedāvā plašas videoierakstu izveides iespējas, kā arī pilna servisa pakalpojumu, sākot no filmēšanas ar kameru vai lidrobotu līdz montāžai, titriem un balss ierakstam.

Jūs iegūsiet augstas kvalitātes video, kas izcili saskanēs ar Jūsu reklāmas kampaņas mērķi.

Dažādu HTML5, GIF, JPG un PNG baneru izveide, ņemot vērā konkrētā kanāla prasības. Izveidosim Jūsu uzņēmuma stilam un kampaņai atbilstošu banera dizainu.

Ko un kā labāk darīt? Vai Jūsu mājaslapa ir piemērota, lai veiktu ieguldījumus reklāmā un vestu uz to potenciālos klientus? Kurš ir efektīvākais reklāmas kanāls un formāts Jūsu uzņēmuma precēm vai pakalpojumiem? Ar kādiem līdzekļiem jārēķinās, lai sasniegtu Jūsu izvirzītos mērķus? Mūsu plašā pieredze un zināšanas ļaus Jums iegūt atbildes uz visiem šiem un vēl daudziem citiem jautājumiem!

JKonsult — digitālā mārketinga aģentūra

Trijos vārdos mēs sevi raksturojam: patiesi, efektīvi, ilgtermiņā.

Katram klientam tiek veidots individuāls piedāvājums, ņemot vērā klienta biznesa mērķus un iespējas. Pasakiet mums savus mērķus, mēs pateiksim reklāmas budžeta summas, kas nepieciešamas, lai sasniegtu Jūsu izvirzītos mērķus. Pazvaniet, atrakstiet un saņemiet atbildes uz saviem jautājumiem.

Jānis Kursītis
CEO

Mūsu klienti

Mūsu klienti novērtē mūsu sadarbību

4.8
5/5

Saku J Konsult ļoti lielu paldies par klientam tik patīkamu un efektīvu servisu. Par ieteikumiem, par sekošanu līdzi mūsu rezultātiem un par veltīto laiku, lai ieteiktu mums labāko risinājumu mūsu mērķu īstenošanai digitālajā vidē.

Santa Viškere - Dudare Interneta veikala vadītāja, L'Occitane (SIA C&D Style)

Samērā nesen sākam sadarboties ar JKonsult, bet jau tagad esam ļoti apmierināti ar sasniegtiem rezultātiem AD words reklāmā: konversiju skaits pieaug, izmaksas samazinājās! Ļoti patīk sadarbība ar Andru – vienmēr saņēmām precīzas un ātras atbildes uz mūsu jautājumiem, vērtīgus ieteikumus, kas palīdz uzlabot mūsu rezultātus, atskaites, sapulces – viss tiek organizēts ļoti efektīvi un produktīvi. Patīk arī nestandarta risinājumi, iniciatīva! Manuprāt, izcils partneris sadarbībai Google adwords reklāmas jomā!”

Irina Stepanova DesPārdošanas direktore, www.tavapolise.lv

Liels paldies digitālā mārketinga aģentūrai JKonsult. Pateicoties veiksmīgajai Facebook reklāmai, esam ieguvuši jaunus klientus. Mūsu sadarbība tiešām nes rezultātus.

Dace Vaitišķe Klīnika "Premium Medical," komercdirektore

Pie JKonsult pasūtījām Google ADS pakalpojumus. Ar saņemto pakalpojumu kvalitāti un JKonsult komandas darbu esam ļoti apmierināti.

Rita Rozentāle Vecākā pārdošanas un mārketinga vadītāja Baltijā, Schoeller Allibert

Uzsākot sadarbību ar JKonsult ieguvām partneri, kuram ir paplašinātas zināšanas par Google reklāmām. Profesionāla attieksme pret klientu. Radoša domāšana nestandarta risinājumu meklēšanā. Sadarbība rezultējas ar klientu plūsmas palielinājumu.

Juris Reinis SIA IVABALTE AGRO, izpilddirektors

J Konsult SIA vienmēr sniedz profesionālus ieteikumus, kā labāk virzīt Google Ads kampaņu atbilstoši budžetam un vēlamajam rezultātam. Augstu novērtējam J Konsult SIA komandas zināšanas un pieredzi.

Ieva Lielmane Sabiedrisko attiecību speciāliste, biroja vadītāja, SIA Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūts

Ar uzņēmumu J Konsult sadarbojamies jau ļoti ilgi, esam apmierināti ar paveikto un priecē vienmēr laikā paveiktais darbs, attieksme pret klientu ir ļoti pozitīva, vienmēr uzņēmuma darbinieki uzklausa klienta vēlmes un prot rast risinājumu pat nestandarta situācijās.

Daiga Adamkoviča-Mateviča valdes priekšsēdētāja, SIA DDRE PLUSS

Strādājot ar JKonsult iegūsti partneri, kam pilnībā var uzticēt Google un Facebook kontus un pats par tiem aizmirst. Komandā strādā proaktīvi profesionāļi, kas paši piedāvā dažādu risinājumus, lai uzlabotu sales rezultātus. Sadarbība tiek nodrošināta attālināti, lieki neizšķiežot mūsu laiku, tajā pašā laikā komanda ātri un operatīvi atbildouz visiem jautājumiem un risina problēmsituācijas.

Raimonds Peļņa biznesa attīstības direkors, SIA KODO IT

SIA “Power Therm” pateicas par labi padarītu darbu. Mēs veiksmīgi sadarbojamies ar SIA “J Konsult” jau no 2018. gada Google Adwords reklāmas kampaņas vadīšanas jomā. Pa šo laiku, pateicoties SIA “J Konsult”, mums izdodas paaugstināt savas mājas lapas apmeklēšanas skaitu un mūsu uzņēmuma atpazīstamību. Mēs iesakām citiem klientiem sadarboties ar SIA “J Konsult”, kā ar profesionāļiem savā jomā.

Oļegs Zariņš izpilddirektors, SIA “Power Therm”

We have been working with JKonsult since January 2020 because we needed assistance with Google and Yandex Ads that are focused on the Russian market. The team made sure that everything was set up correctly from the start. They produced detailed monthly reports and offered advice on how to improve our conversion rates. We have found the team at JKonsult to be very professional and highly responsive.

Anna Krakhina vecākā mārketinga vadītāja (Senior Marketing Executive), Caudwell Collection

У ребят быстрая, четкая и профессиональная реакция на наши запросы. Сотрудничеством доволен!

Dmitrijs Ņikitins valdes loceklis, SIA Baltic optics

Ļoti augstu vērtēju SIA J Konsult ieguldīto darbu nozares un tās aktualitāšu izpētē un pareizo atslēgas vārdu piemērošanā!

Aldis Repša valdes loceklis, SIA Greising Latvia

SIA “J Konsult” vada mūsu Google Ads kampaņu. Tā tika izstrādāta atbilstoši mūs uzņēmuma vēlmēm un iespējām. Pateicoties Google Ads kampaņai ir sasniegti pirmie mērķi. Lai gan ar SIA “J Konsult” sadarbojamies salīdzinoši nesen, jau šobrīd esam apmierināti ar komunikāciju, ieteikumiem un sadarbības rezultātiem. Paldies SIA “J Konsult”!

Monta Līvija Mortukāne Klientu apkalpošanas speciāliste, SIA LATVIJAS MEŽS

For more than 10 years our business is using Google Adwords for advertising in London/UK. Three years ago we were lucky enough to become J Konsult client. Since we are J Konsult client our Google Ads performance is more than satisfactory. Always great response time and professional attitude from their staff. Happy with the service and costs. Can recommend.

Oscar Barshevsky CEO - Recycling A Ltd.

Sadarbojamies ar SIA J Konsult kopš 2017. gada. Mūsu mājas lapa un tajā integrētais e-veikals šo 2 gadu laikā ir kļuvis pamanāmāks un atpazīstamāks mūsdienu internetā. Par to paldies – J Konsult SIA. Uz sadarbību!

Imants Isaks Valdes loceklis - SIA Valants

Strādājot uzņēmumā Baumit jau gadu kopā ar J Konsult, varu teikt tikai labākās atsauksmes. Gada laikā esam uz pusi pieaudzējuši uzņēmuma profila sekotāju skaitu, kas būvniecības industrijā ir būtisks lēciens. J Konsult noteikti ir labākais līgums ko izdevās noslēgt. Mūsdienās sociālie un digitālie mēdiji ir svarīga komunikācijas platforma, ar J Konsult, pilnīgi noteikti, uzņēmums komunikācija ir drošās rokās. Ir sajūta, ka J Konsult komanda ir īstajā vietā un strādā ar aizrautību!

Karīna Priede Mārketinga vadītāja - SIA Baumit

Esam ļoti apmierināti ar “SIA J Konsult” darbu vadot mūsu Google Ads kampaņu. “SIA J Konsult” vada mūsu Google Ads kampaņu atbilstoši mūsu budžetam un prasībām, lieliska komunikācija un izsmeļošas atskaites. Iesakām sadarboties ar šo uzņēmumu visiem. Paldies

Lauris Sbitņevs Valdes loceklis - Asmāra SIA

Ar uzņēmumu SIA J Konsult sadarbojamies jau vairākus gadus. Tiešām prieks periodiski dzirdēt komplimentus no citiem mūsu partneriem par AdWords search kanāla rezultātiem. Esam apmierināti ar sadarbības rezultātiem un plānojam kopā sasniegt vēl augstākus mērķus digitālajā vidē.

Maksims Solomatins Valdes loceklis - DR. SOLOMATINA ACU REHABILITĀCIJAS UN REDZES KOREKCIJAS CENTRS SIA

Laika periodā no 2016. gada janvāra līdz šim brīdim “SIA J Konsult”sniedz mums mārketinga un reklāmas pakalpojumus saskaņā ar noslēgtiem līgumiem, tai skaitā mājaslapas izveidē, Google Adwords reklāmas kampaņās. Ar šo atsauksmi apliecinu, ka “SIA J Konsult” pilda uzņemtās saistības saskaņā ar līgumiem labā kvalitātē un atrunātajos termiņos.

Ainis Kalmanis Valdes loceklis - SIA Privacon Baltics

SIA J Konsult strādā ātri un efektīvi, komunikācija ir izcila, mūsu sadarbība nesusi daudz jaunus klientus un palīdzēja noturēt esošos, priecāsimies veidot sadarbību arī turpmāk! Šis uzņēmums saprot, kas nepieciešamas ir klientam. Paldies

Aleksandrs Vinslovs Valdes loceklis - SIA Komanda24

Ar SIA J Konsult strādājam jau vairākus gadus, ar sadarbību esam ļoti apmierināti, laba komunikācija un rezultāts. Pēdējā laikā sanāk atteikt daudz Jūsu konkurentiem, vēlreiz teikšu, ka esam ļoti apmierināti ar mūsu sadarbību.

Juris Feldmanis Valdes loceklis - SIA Siguldas Bloks

Esam sadarbojušies ar citām aģentūrām, J Konsult pieeja atšķīrās jau no pašas tikšanās – tieša saruna, atklāti, un pats galvanais, rezultatīvi. Pieteikumi, zvani – viss notiek. Puiši ieteica, ko uzlabot mājaslāpā, lai rezultāts būtu vēl labāks. Paldies

Viktorija Uzņēmuma pārstāvis – SIA Alutec

“Paldies par Jūsu darbu, esiet īsti profesionāļi.”

Regīna Vucāne Valdes locekle – SIA King Koil Baltic

“Priecājos par sadarbību! Tā turpinās jau vairāk nekā 2 gadus, esmu ļoti apmierināta. Ir uzlabota mājaslapa, pielāgota mūsdienu prasībām. Klientu atsauksmes ir ļoti pozitīvas!”

Signe Mālmane Valdes locekle – SIA “Dr. Mālmanes zobārstniecība"

“SIA “TERSUS” pateicas par izdarīto kvalitatīvo un ātro darbu! Īpaši vēlamies atzīmēt Jūsu kompānijas profesionalitāti, darot savu darbu un komunicējot ar klientiem”

Natalja Kazakova valdes locekle – SIA Tersus

SIA ”THOMSON Solutions” augsti novērtē sadarbību. Vienmēr tiek laicīgi sniegta atbilde un papildus saņemam ieteikumus, kas noder jaunu klientu piesaistē Google meklātājā. Kā arī esam ļoti apmierināti ar mājas lapas izveidi – viss tikai izdarīts termiņos un ar lielu atbildību!

Linda Tkačuka Valdes locekle – SIA Thomson solutions

Milzīgs paldies J Konsult SIA par sadarbību, profesionāls skatījums un tikpat profesionāli padomi.Puiši nekad neateiks padomu un sniegs palīdzību, laikam varu pat teikt jebkurā dienakts laikā jo Jānis uz e pastu atbild pat ļoti vēlu nakts stundās, kad man kā klientam ir vienīgais mierīgais laiks lai uzdotu jautājumu, pat negaidot atbildi tik vēlu, es to saņemu vienmēr.Vienmēr viss tiks sīki un smalki izstāstīts un doti padomi, kā labāk rīktoties.Šī firma ir speciālisti savā jomā, milzīgs paldies Jums.Noteikti iesaku arī citiem.

Agita Lāce Direktore – SIA Autoskoala

“Pateicoties SIA “J Konsult” izpratnei un tehniskajam atbalstam, esam būtiski attīstījuši mūsu produktu atpazīstamību interneta vidē. “J Konsult” pastāvīgi seko līdzi un piedāvā jaunākos risinājums šajā jomā sadarbībā ar meklētājsistēmu Google.”

Aivis Danga Tirdzniecības vadītājs – A/S „Lord’s & Co"

“Paldies par līdzšinējo sadarbību! Mēs novērtējam Jūsu ieguldīto darbu mūsu uzņēmuma attīstībā un klientu piesaistē. Ar Jums strādāt ir viegli un patīkami. Ceram uz produktīvu sadarbību arī turpmāk. Novēlam Jums veiksmīgu turpmāko darbību!”

Oskars Smudzis Pārstāvis – SIA Ģeo Eko Risinājumi

SO FAR SO GOOD!!!!! You will be pleased to know that we have already invoiced 3 new clients – with a value of over £8k – so in the early days – well done to you and your team!!!! We do have another 2 potential clients which we are working with!!! Kind regards, Simmon Morrel

Simmon Morre Savants LTD

No SIA J Konsult puses ir ļoti laba komunikācija. Risinājumi tiek sameklēti ātri. Uzņēmuma pārstāvji arī pamanīja kļūdas mājaslapā un mūs par to informēja – liels paldies par to! Mums tagad ir vairāk pasūtījumu un zvanu, pat grūti visus apkalpot.

Oksana Uzņēmuma vadītāja, SIA Onro

Komunikācijas ziņā lieliska sadarbība. Vienmēr ātri reaģējam, informējam, atgādinām, palīdzam neskaidros jautājumos. Profesionāļi , kuri atrodas savās vietās.

Kristīne Nīmane Brīvdienu māja "Piparmētras" dibinātāja

Mūsu Facebook lapa sasniedz plašu auditoriju un izraisa pozitīvu reakciju, pateicoties JKonsult komandas lieliskajai satura plānošanai un izveidošanai. Tas liecina par efektīvu sadarbību ar mūsu partneriem un labu sapratni par mūsu mērķauditoriju.

Dr. Dace Matule SIA "Matules un Melkas ginekoloģijas privātklīnika" vadītāja

Sadarbība ar JKonsult profesionāļiem ir nozīmīgs ieguldījums Mobire Latvija izaugsmē. Piedāvātā stratēģija tiek attīstīta atbilstoši mūsu uzņēmuma mērķiem un sekmē līdu ienākšanu. Projekta vadītājs un JKonsult vadītājs vienmēr ir gatavs atbildēt uz jebkuru jautājumu un piedāvāt savas idejas. Es noteikti iesaku JKonsult tiem, kuri meklē digitālo aģentūru, kas ir ieinteresēta apkalpotā uzņēmuma rezultātu uzlabošanā, kā arī vēlās iegūt augstas kvalitātes pakalpojumu un sadarbības pieredzi.

Laura Davidova Mobire Latvija mārketinga vadītāja.

    Sāksim sarunu