Digitālā reklāmas aģentūra

Mūsu speciālistu komanda palīdzēs sasniegt Jūsu uzņēmuma mērķus digitālajā vidē. Vai vēlaties palielināt klientu skaitu? Pārdot vairāk? Veicināt uzņēmuma pazīstamību? Uzziniet, kā mēs varam Jums palīdzēt!

Esiet gatavi saņemt labāko piedāvājumu?

Kā mēs palīdzam uzņēmumiem ātrāk un efektīvāk sasniegt to mērķus

Mūsu komandā ir stratēģijas, Google un sociālo tīklu reklāmas, SEO un citi speciālisti. Mēs izmantojam efektīvus rīkus un pārbaudītas stratēģijas, kas ļauj mums redzēt daudzus soļus uz priekšu un izvairīties no tipiskām kļūdām, ko pieļauj iesācēji.
Digitālā reklāmas aģentūra, kas Jums palīdzēs ar:

Digitālā mārketinga stratēģija

Izstrādāsim stratēģiju, kas sniegs Jums labāko atdevi no ieguldījumiem klientu piesaistē.

Sociālie tīkli

Plānojam un īstenojam uz rezultātu orientētus komunikācijas pasākumus un reklāmas sociālajos tīklos Facebook, Instagram, YouTube u. c.

Mājaslapas lietojamība

Dažkārt nepilnības mājaslapā liedz gūt vēlamo rezultātu. Palīdzam novērtēt un risināt jautājumus saistībā ar mājaslapas lietojamību.

Salīdzinošā novērtēšana

Veicam konkurentu analīzi, lai norādītu Jums uz Jūsu uzņēmuma stiprajām pusēm digitālajā vidē. Izmantojiet tās, lai gūtu rezultātus!

Videoreklāmas

Veidojam profesionālas videoreklāmas arī ievietošanai mājaslapā: pamācības, stāstus, intervijas u. c.

Konsultācijas

Sniedzam profesionālas konsultācijas par jebkuru jautājumu jomās, kurās esam specializējušies.

Reklāmu plānošana

Klientu piesaiste tiem neapmeklējot Jūsu mājaslapu. Saņemiet ieientresētu potenciālo klientu informāciju savā epastā.

Tekstu izveide

Veidojam tekstus reklāmām, videoierakstiem un mājaslapām latviski, krieviski un angliski. Nodrošinām arī kvalitatīvus tulkojumus citās valodās.

Sasniedziet potenciālos klientus

JKonsult — digitālā mārketinga aģentūra, kuras pieredzējusī komanda palīdzēs Jums efektīvi sasniegt izvirzītos mērķus!

Jau gandrīz 10 gadus esam Google Premier partneris un nodrošinām efektīvu reklāmas kampaņu izveidi Google dažādu nozaru uzņēmumiem dažādās valodās.

Rezultātu sasniegšanai izmantojam katram klientam piemērotākos reklāmu formātus: video, banerus, meklēšanas rezultātus u. c.

Facebook un Instagram, kā arī citu sociālo tīklu kontu uzturēšana, kas ietver regulāru un stratēģisku komunikāciju un pārskatu izveidi.

Nodrošinām pilnu pakalpojumu klāstu, sākot no informācijas atjaunināšanas, konta apkalpošanas, tekstu izveides, vizuālo materiālu dizaina līdz pat jautājumiem un atbildēm.

Lead reklāmas ir ātrs un efektīvs veids, kā iegūt kvalitatīvu informāciju par interneta lietotājiem jeb potenciālajiem klientiem, kas atbilst Jūsu mērķauditorijas profilam, lai pievērstu viņu uzmanību un pārvērstu viņus par Jūsu uzņēmuma klientiem!

Izmantojam dažādas taktikas un stratēģijas, kas vienmēr ir atkarīgas no uzņēmuma darbības jomas un izvirzītajiem mērķiem.

Mērķētas videoreklāmas, kuras redzēs tikai Jums vēlamā auditorija konkrētā vietā, laikā un apjomā. Mūsu pieredzējušie speciālisti palīdzēs Jums izstrādāt stratēģiskas reklāmas kampaņas YouTube, sākot no idejas līdz teksta un video izveidei.

Yandex piedāvāto iespēju izmantošana Jūsu uzņēmuma reklamēšanai NVS valstīs. Mūsu pieredzējušie speciālisti palīdzēs Jums izstrādāt stratēģiskas reklāmas kampaņas, ieskaitot video, tekstu u. c.

Mūsu komanda piedāvā plašas videoierakstu izveides iespējas, kā arī pilna servisa pakalpojumu, sākot no filmēšanas ar kameru vai lidrobotu līdz montāžai, titriem un balss ierakstam.

Jūs iegūsiet augstas kvalitātes video, kas izcili saskanēs ar Jūsu reklāmas kampaņas mērķi.

Dažādu HTML5, GIF, JPG un PNG baneru izveide, ņemot vērā konkrētā kanāla prasības. Izveidosim Jūsu uzņēmuma stilam un kampaņai atbilstošu banera dizainu.

Ko un kā labāk darīt? Vai Jūsu mājaslapa ir piemērota, lai veiktu ieguldījumus reklāmā un vestu uz to potenciālos klientus? Kurš ir efektīvākais reklāmas kanāls un formāts Jūsu uzņēmuma precēm vai pakalpojumiem? Ar kādiem līdzekļiem jārēķinās, lai sasniegtu Jūsu izvirzītos mērķus? Mūsu plašā pieredze un zināšanas ļaus Jums iegūt atbildes uz visiem šiem un vēl daudziem citiem jautājumiem!

JKonsult — digitālā mārketinga aģentūra

Trijos vārdos mēs sevi raksturojam: patiesi, efektīvi, ilgtermiņā.

Mūsu klienti

Atsauksmes no mūsu klientiem

Sāksim sarunu