Reklāmas Konsultācijas

Iegūt vairāk, apsteigt konkurentus, ietaupīt līdzekļus.

Digitālā reklāma ir mūsu hobijs

Pieredze interneta reklāmas biznesā vairāk nekā 9 gadi. Varam ieteikt labākos kanālus, lai Jūs sasniegtu sev vēlamos klientus. Strādājot ar mums, iespēja vienmēr griezties pēc padoma. Neskaitām stundas, ko pavadām, optimizējot klientu kampaņas, jo darām to ar prieku.

Reklāmas konsultācijas

Reklāmas konsultācijas – Jānis Kursītis

Izglītība, kompetence

Regulāri apmeklējam seminārus, praktiskās nodarbības ar nozares speciālistiem. Esam iecienījuši Mārketinga Festivāla apmeklēšanu Brno (Čehija). Regulāri komunicējam ar Google pārstāvjiem par dažādu jaunu fīču pielietošanu un atdeves uzlabošanu esošajām un jaunām kampaņām. Esam Google Partneri Latvijā, mums uzticas.

11 gadu laikā ir darītas daudzas lietas, pārdotas reklāmas uzziņu katalogos, vadītas pārdošanas komandas, radīti projekti, apmācīti reklāmas speciālisti un loģisks rezultāts bija sava uzņēmuma izveide, kas strādā klientam, klienta vajadzību sasniegšanai.

Piedāvājumu ir daudz un vienmēr atrodas kāds, kas vēlas kaut ko pārdot, kāds, kas apgalvo, ka šis projekts ir pats labākais un domāts tieši Jums. Strādājot ar mums, mēs palīdzēsim Jums saprast, kas ir kas, un vai konkrētais projekts ir atbilstošs Jūsu biznesam, vai cena ir adekvāta – darām to bez maksas. Tā ir komunikācija, kas ir vērsta uz Jūsu uzņēmuma ieguvumiem.

Ieguvumi no reklāmas konsultācījām

 • Jaunākās pieejas mērķu sasniegšanai

  Jaunākās pieejas, lai Jūs spētu sasniegt labākos rezultātus digitālajā reklāmā.

 • Apsteigti konkurenti

  Ar jaunākajām pieejām no Google, Facebook, mājaslapas veidošanas ziņā Jūs apsteigsiet konkurentus un iegūsiet vairāk.

 • Tikai lietderīga reklāma

  Konsultējam par reklāmas atdevi, palīdzam izvairīties no nelietderīgas reklāmas.

 • Reklāmas konsultācijas

  Informējam par jaunumiem, par to, kā šie jaunumi var palīdzēt sasniegt Jūsu mērķus.

 • Idejas

  Mēs ģenerējam idejas runājot, tiešām!

Ko mūsu klienti saka par mums?

The Man

Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo. Nullam dictum felis eu pede mollis pretium. Integer tincidunt. Cras dapibus.

The ManCEOWikiTravel
Anna Vandana

In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo. Nullam dictum felis eu pede mollis pretium. Integer tincidunt. Cras dapibus.

Anna VandanaCEOMedia Wiki
Maxi Milli

Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu.

Maxi MilliCEOMax Mobilcom
Dr. Dosist

In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo. Nullam dictum felis eu pede mollis pretium. Integer tincidunt. Cras dapibus.

Dr. DosistCEODoom Inc