Google Ads kontu uzturēšana

Individuāla sadarbība, kas balstīta uz rezultāta radīšanu. Fiksējam visu, ko var nofiksēt no vērtīgajām darbībām (pirkumi, zvani, epasti, formas, pdf lejuplādes utt., ). Detalizētas atskaites kaut katru dienu. Vienreiz mēnesī apkopojam mājaslapas kopējās darbības rādītājus. Esam Google Premiere partneri, rezultātu garantējam. Pazvani, atraksti  – parunāsim.

Strādāt ar mums ir viegli un efektīvi

 • Biznesa izprašana

  Jūsu biznesa izprašana. Potenciālā klienta analizēšana. Labākā risinājuma sagatavošana. Nozares statistikas analizēšana.

 • Stratēģija. Mērķi

  Labākā risinājuma piemērošana Jūsu mērķu sasniegšanai. Mērķu iestatīšana mājaslapā – zvanu, pirkumu, pietiekumu formu utt., fiksēšana.

 • Kampaņas optimizācija. Informēšana.

  Ņemot vērā mērķa izpildes datus, uzlabjam Jūsu Google Ads reklāmas kampaņas, lai tās būtu efektīvākas, nekā bija vakar.

 • Dati. Statistika. Atskaites

  Fiksējam visu, ko var nofiksēt, uzlabojam reklāmas kampaņu ņemot vērā Jūsu izvirzītos mērķus un esošo mērķu izpildes rādītājus. Atskaites katru dienu – Google data studio. Ikmēneša atskaites izmantojot Google Analytics, Google Ads, Google search Consule datus. Atskaites saņemiet PDF formā. Strādājam ar Google API. Mums ir svarīgi, lai Jūs esat informēti par visu, kas notiek Jūsu Ads kontā un ko mēs darām, lai sasniegtu Jūsu izvirzītos mērķus.

 • Ilgtermiņa sadarbība

  Strādājam, lai Jūs gribētu ar mums strādāt vēl un vēl 🙂

  Darbs rada rezultātu, rezultāts – sadarbību.

Kas ietilpst aģentūras darba pienākumos uzturot Google Ads kontu ?

Precīzi veidotas reklāmas kamapņas. Mērķa iestatīšanas. Reklāmas optimizācija. Ikdienas, ikmēneša atskaites. Ieteikumi un labāki risinājumi izvirzīto mērķu sasniegšanai. Darbs ar mājaslapas apmeklētājiem, esošiem klientiem – baneru sekošana, baneru izveide utt., Darbi ir tiešām daudz.

Vai darba samaksas summa aģentūrai par Google Ads konta uzturēšanu, maina aģentūras ieguldīto laiku ?

Protams. Uzsākot sadarbību mēs analizējam esošo Google Ads konta situāciju, Jūsu reklāmas kampaņas kapacitāti, saprotam mūsu darba apjomu un vienojamies par ikmēneša samaksu.

Kādi ieguvumi man, kā klientam ?

Daudzas ikdienas lietas veic mūsu programētas sistēmas – atskaites, budžeta, konversijas datu monitorings, līdz ar to Jūs saņemat vairāk… vairāk aģentūras laika, plašāku pakalpojuma klāstu, vairāk uzmanības.

Simmon MorrelSavants advisory ltd

SO FAR SO GOOD!!!!!

You will be pleased to know that we have already invoiced 3 new clients – with a value of over £8k – so in the early days – well done to you and your team!!!!
We do have another 2 potential clients which we are working with!!!
Kind regards, Simmon Morre

Natalja Kazakovavaldes locekle – SIA Tersus

“SIA “TERSUS” pateicas par izdarīto kvalitatīvo un ātro darbu! Īpaši vēlamies atzīmēt Jūsu kompānijas profesionalitāti, darot savu darbu un komunicējot ar klientiem”

Oskars SmudzisPārstāvis – SIA Ģeo Eko Risinājumi

“Paldies par līdzšinējo sadarbību! Mēs novērtējam Jūsu ieguldīto darbu mūsu uzņēmuma attīstībā un klientu piesaistē. Ar Jums strādāt ir viegli un patīkami. Ceram uz produktīvu sadarbību arī turpmāk. Novēlam Jums veiksmīgu turpmāko darbību!”

Signe MālmaneValdes locekle – SIA “Dr. Mālmanes zobārstniecība"

“Priecājos par sadarbību! Tā turpinās jau vairāk nekā 2 gadus, esmu ļoti apmierināta. Ir uzlabota mājaslapa, pielāgota mūsdienu prasībām. Klientu atsauksmes ir ļoti pozitīvas!”

Aivis DangaTirdzniecības vadītājs – A/S „Lord’s & Co"

“Pateicoties SIA “J Konsult” izpratnei un tehniskajam atbalstam, esam būtiski attīstījuši mūsu produktu atpazīstamību interneta vidē.
“J Konsult” pastāvīgi seko līdzi un piedāvā jaunākos risinājums šajā jomā sadarbībā ar meklētājsistēmu Google.”

Regīna VucāneValdes locekle – SIA King Koil Baltic

“Paldies par Jūsu darbu, esiet īsti profesionāļi.”

Agita LāceDirektore – SIA Autoskoala

Milzīgs paldies J Konsult SIA par sadarbību, profesionāls skatījums un tikpat profesionāli padomi.Puiši nekad neateiks padomu un sniegs palīdzību, laikam varu pat teikt jebkurā dienakts laikā jo Jānis uz e pastu atbild pat ļoti vēlu nakts stundās, kad man kā klientam ir vienīgais mierīgais laiks lai uzdotu jautājumu, pat negaidot atbildi tik vēlu, es to saņemu vienmēr.Vienmēr viss tiks sīki un smalki izstāstīts un doti padomi, kā labāk rīktoties.Šī firma ir speciālisti savā jomā, milzīgs paldies Jums.Noteikti iesaku arī citiem.

ViktorijaUzņēmuma pārstāvis – SIA Alutec

Esam sadarbojušies ar citām aģentūrām, J Konsult pieeja atšķīrās jau no pašas tikšanās – tieša saruna, atklāti, un pats galvanais, rezultatīvi. Pieteikumi, zvani – viss notiek. Puiši ieteica, ko uzlabot mājaslāpā, lai rezultāts būtu vēl labāks. Paldies

Linda TkačukaValdes locekle – SIA Thomson solutions

SIA ”THOMSON Solutions” augsti novērtē sadarbību. Vienmēr tiek laicīgi sniegta atbilde un papildus saņemam ieteikumus, kas noder jaunu klientu piesaistē Google meklātājā. Kā arī esam ļoti apmierināti ar mājas lapas izveidi – viss tikai izdarīts termiņos un ar lielu atbildību!

Mēs palīdzēsim Jums pelnīt vairāk!
Tā ir abpusēja komunikācija, labāko risinājumu
piemērošana Jūsu biznesa izaugsmei.

 • IZDEVĪGS, EFEKTĪVS UN INDIVIDUĀLS PIEDĀVĀJUMS

  Piedāvājumu veidojam individuāli, ņemot vērā Jūsu vēlmes un budžetu. Rezultātu GARANTĒJAM jebkura veida piedāvājumam.

 • VAIRĀK DERĪGU MĀJASLAPAS APMEKLĒJUMU UN KLIENTU.

  Piedāvājumu veidojam individuāli, ņemot vērā Jūsu vēlmes un budžetu. Rezultātu GARANTĒJAM jebkura veida piedāvājumam.

 • PIEVIENOTĀ VĒRTĪBA SADARBĪBAI

  Piedāvājumu veidojam individuāli, ņemot vērā Jūsu vēlmes un budžetu. Rezultātu GARANTĒJAM jebkura veida piedāvājumam.

Kādēļ mēs varam labāk ?

 • Dzīve. Hobijs

  Darbojamies reklāmā kopš 2006 gada. Pirmā Ads kampaņa izveidota 2009 gadā. Klientu piesaiste, tas ir tas, ko mēs mākam darīt un darām labi.

 • Pārdošanas domāšana

  Kā pārdot labāk ? Vai šī mājaslapa pārdod ? Vai šī reklāma pārdod ? Analizējam mājaslapu un nosakām tās vājās vietas – uzlabojam tās, lai sasniegtu labākus pārdošanas rezultātus.

 • Bez statistikas, nav rezultāta

  Analizējam pagātni, lai nodrošinātu labāku nākotni. Dati ir visa pamatā, reklāma bez statistikas ir bezjēdzīgi. Strādājam ar Google API, kas mums nodrošina zibenīgu datu apstrādi, reklāmas uzlabošanu, ņemot vērā sasniegtos rezultātus.

 • Domājam Jūsu vietā

  Ieteikumi, reklāmu uzlabojumi, stratēģiju maiņas. Mēs domājam, rīkojamies un informējam Jūs.

 • Izmaksas

  Aģentūras izmaksas sākot no 70 EUR + PVN/ mēnesī. Aģentūras izmaksas atkarīgas no Jūsu plāniem, Jūsu reklāmas budžeta.

Jebkura veida sadarbībai mērķis ir sasniegt klienta vēlamo rezultātu. Mūsu uzdevums ir sniegt labāko rezultātu Jūsu izvēlētajā sadarbības modelī. Laba sadarbība ir tad, kad abas puses to vēlas, klients uzticas un saprot, ka mēs strādājam viņa labā un izmantojam savas zināšanas, lai sasniegtu klienta izvirzītos mērķus, tas ir mūsu sadarbības pamats.

Kādas priekšrocības, izvēloties maksāt aģentūrai par darbu atsevišķi?

Iespēja regulēt Google budžetu atsevišķi. Vienoties par konkrētu laiku, kas tiek pavadīts, optimizējot Jūsu Google Adwords kampaņu.

Vai Google reklāmas budžets tiek aplikts ar PVN?

Google reklāmas budžets netiek aplikts ar 21%  PVN likmi.

Vai aģentūras maksa var mainīties sadarbības laikā?

Var, ņemot vērā darāmos darbus, kā arī Jūsu mērķi sadarbības laikā var mainīties.

Kādiem uzņēmumiem Jūs ieteiktu izvēlēties atsevišķu maksāšanas modeli?

Tādiem,  kuru reklāmas budžets ir sākot no 500 EUR mēnesī.

Sazinies ar mums


+371 25707255