Google Ads kontu uzturēšana

Mēs 10 dienās uzlabosim Tava Google Ads konta rādītājus

Esiet gatavi saņemt labāko piedāvājumu?

Mūsu pieredze Google Ads kontu uzturēšanā

Jau kopš 2013. gada mēs plānojam Google Ads kampaņas un veicam kontu uzturēšanu, palīdzot klientiem vairāk nekā 20 pasaules valstīs attīstīt savu uzņēmējdarbību. Mūsu klientu lokā ir dažādu nozaru uzņēmumi, sākot no ārstu privātpraksēm un beidzot ar rūpniecības iekārtu pārdevējiem visā pasaulē. 2015. gadā ieguvām Google Premier partnera statusu.

„Mūsu sadarbība ir orientēta uz iespējami labākā rezultāta sasniegšanu, tādēļ mēs reģistrējam visu, ko ir iespējams reģistrēt (pirkumi, zvani, PDF lejupielādes u. c.), un veicam šo datu analīzi, lai piedāvātu veidus, kā sasniegt labākus rezultātus.

Mēs ticam veiksmei. Bet vēl vairāk mēs ticam, ka zināšanas, pieredze un individuāla pieeja ir daudz drošāka panākuma atslēga nekā ticība veiksmei. Vai vēlies uzzināt, kā mēs varētu palīdzēt Tavam uzņēmumam sasniegt labākus rezultātus? Zvani vai raksti uz e-pastu!”

Jānis Kursītis

Strādāt ar mums ir viegli un efektīvi

Uzņēmuma izprašana

Mēs varam palīdzēt sasniegt labākus rezultātus, iedziļinoties Tava uzņēmuma specifikā un daudz precīzāk izplānojot vai uzlabojot Google Ads kampaņu.

Mērķu iestatīšana

Izmantojot Google Tag Manager (GTM) kodu, iestatām reklāmguvumus, lai spētu novērtēt reklāmas kampaņas rezultātus un veikt darbības, kas tos optimizē.

Saziņa ar klientu

Mēs nepārtraukti uzraugām kampaņas gaitu, analizējam to un apspriežamies ar klientu par iespējām veikt uzlabojumus kampaņā. Mēs vēlamies Tevi par visu informēt un piedāvāt risinājumus.

Pārskati

Tu saņemsi detalizētu pārskatu par kampaņas rezultātiem Google Data Studio (katru dienu), apkopotus Google Analytics, Google Ads, Google Search Console datus (katru mēnesi). Strādājam ar Google API.

Kādēļ sadarboties ar mums

Domājam
konversijā

Rīkojamies
klienta interesēs

Komunicējam daudz
un par tēmu

Uz rezultātu
orientēti

Starptautiska
pieredze

Atsauksmes no mūsu klientiem

Sāksim sarunu