Klientu atsauksmes

Ko par mums saka klienti

Dainis

Pārstāvis, SIA Grekons

J Konsult uzņēmumam varam droši uzticēties un vienmēr būt pārliecināti, ka tiks izdarīts labākais. Kompetenti darbinieki, kas Jūsu biznesu neatstasās novārtā.

Dzidris Augustinovičs

Valdes loceklis, SIA ESTĒTS

J.Konsult ir ļoti pozitīvs, zinošs un jauks uzņēmums.

Šeila Zdanovska

Reklāmas speciāliste, SIA AR AGRO

Lieliska sadarbība. Garantētie rezultāti ir izpildīti, komunikācija ar vadītājiem ir vienmērīga un patīkama.

Raivis Baltkājs

Valdes loceklis, SIA Octo Rebus

J Konsult ir izcils sadarbības partneris, kas ir tendēts uz mērķu sasniegšanu! 100% iesaku.

Mareks Javorivskis

Pārstāvis, SIA Hotplus

LATVIETI - ja vēlies būt arājs un kungs savā zemē, J Konsult būs tavs sabiedrotais cīņā par tavu un mūsu kopīgo nākotni Latvijas un pasaules tirgus iekarošanā!

Santa Viškere - Dudare

Mārketinga, interneta veikala vadītāja, SIA C&D STYLE

Darbinieki ir maksimāli ieinteresēti, lai uzņēmums sasniegtu savus mērķus un pārsniegtu tos. Kampaņas un to vizuāļi ir perfekti noformēti, stratēģiski sakārtoti. Nedomājot teiktu šajai aģentūrai arī otro reizi JĀ sadarbībai.

Jeļena Vīksna

Mārketinga speciāliste SIA C-Jaunsiši

Patīkama komunikācija, ātra, uz rezultātiem vērsta darba izpilde.

Ilze Ozola

Mārketinga projektu vadītāja, SIA Plastikas ķirurģijas klīnika

Savas jomas profesionāļi. Pamēģini, nenožēlosi.

Linda Nātriņa

Valdes priekšsēdētāja, SIA MEDICĪNAS CENTRS MEDFIX

Vienmēr atsaucīgi, laipni un uzmanīgi, ieteiks saviem klientiem vislabākos risinājumus. Sadarbojamies jau vairāk kā gadu un esam ļoti apmierināti! Mūsdienīga pieeja Google reklāmai, dažādi risinājumi uzņēmuma attīstībai. Rekomendēju.

Viktors Latiševs

Apkures sistēmu un gaisa kondicionēšanas speciālists SIA BALTIC REFRIGERATION GROUP

Labākie reklāmas un mārketinga pakalpojumi, ko esmu izmantojis! Viņi sniedz ne tikai radošus risinājumus, bet arī padara visu procesu vienkāršu un efektīvu. Darbinieki ir ļoti profesionāli, atsaucīgi un saprot klienta vajadzības. Man bija liels prieks sadarboties ar šo komandu, un rezultāti bija pārsteidzoši. Es ļoti iesaku viņus visiem, kuri vēlas efektīvu un radošu reklāmas stratēģiju savam uzņēmumam!

Rudīte Vāvere

Valdes locekle - SIA JBMR

Patīkama komunikācija, profesionalitāte,kas vērsta uz panākumiem. Palīdzēs sakārtot ne tikai Google Ads, bet arī mājaslapu.

Māris Zvirgzdiņš

Valdes priekšsēdētājs, SIA Tēva Mājas LtdMESSER L

Saprotoši, profesionāli darbinieki. Pieņemamas pakalpojumu cenas. Laba atdeve no budžeta, kas tiek ieguldīts reklāmā. Ko vēl var vēlēties? Iesaku!

Santa Viškere - Dudare

Interneta veikala vadītāja, L'Occitane (SIA C&D Style)

Saku J Konsult ļoti lielu paldies par klientam tik patīkamu un efektīvu servisu. Par ieteikumiem, par sekošanu līdzi mūsu rezultātiem un par veltīto laiku, lai ieteiktu mums labāko risinājumu mūsu mērķu īstenošanai digitālajā vidē.

Vadims Kjasilis

Valdes loceklis, SIA ELME MESSER L

Labs partneris Google reklāmas ceļā uz Jūsu biznesa panākumiem! Ja jums nav sava darbinieka, kas reaģē uz digitālajiem brīdinājumiem, varat izmantot J Konsult kā servisa partneri - profesionāļus par saprātīgu cenu!

Irina Stepanova

Pārdošanas direktore, www.tavapolise.lv

Samērā nesen sākam sadarboties ar JKonsult, bet jau tagad esam ļoti apmierināti ar sasniegtiem rezultātiem AD words reklāmā: konversiju skaits pieaug, izmaksas samazinājās! Ļoti patīk sadarbība ar Andru – vienmēr saņēmām precīzas un ātras atbildes uz mūsu jautājumiem, vērtīgus ieteikumus, kas palīdz uzlabot mūsu rezultātus, atskaites, sapulces – viss tiek organizēts ļoti efektīvi un produktīvi. Patīk arī nestandarta risinājumi, iniciatīva! Manuprāt, izcils partneris sadarbībai Google adwords reklāmas jomā!”

Oksana

Uzņēmuma vadītāja, SIA Onro

No SIA J Konsult puses ir ļoti laba komunikācija. Risinājumi tiek sameklēti ātri. Uzņēmuma pārstāvji arī pamanīja kļūdas mājaslapā un mūs par to informēja – liels paldies par to! Mums tagad ir vairāk pasūtījumu un zvanu, pat grūti visus apkalpot.

Rita Rozentāle

Vecākā pārdošanas un mārketinga vadītāja Baltijā, Schoeller Allibert

Pie JKonsult pasūtījām Google ADS pakalpojumus. Ar saņemto pakalpojumu kvalitāti un JKonsult komandas darbu esam ļoti apmierināti.

Juris Reinis

SIA IVABALTE AGRO, izpilddirektors

Uzsākot sadarbību ar JKonsult ieguvām partneri, kuram ir paplašinātas zināšanas par Google reklāmām. Profesionāla attieksme pret klientu. Radoša domāšana nestandarta risinājumu meklēšanā. Sadarbība rezultējas ar klientu plūsmas palielinājumu.

Ieva Lielmane

Sabiedrisko attiecību speciāliste, biroja vadītāja, SIA Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūts

J Konsult SIA vienmēr sniedz profesionālus ieteikumus, kā labāk virzīt Google Ads kampaņu atbilstoši budžetam un vēlamajam rezultātam. Augstu novērtējam J Konsult SIA komandas zināšanas un pieredzi.

Daiga Adamkoviča-Mateviča

valdes priekšsēdētāja, SIA DDRE PLUSS

Ar uzņēmumu J Konsult sadarbojamies jau ļoti ilgi, esam apmierināti ar paveikto un priecē vienmēr laikā paveiktais darbs, attieksme pre klientu ir ļoti pozitīva, vienmēr uzņēmuma darbinieki uzklausa klienta vēlmes un prot rast risinājumu pat nestandarta situācijās.

Oļegs Zariņš

izpilddirektors, SIA “Power Therm”

SIA “Power Therm” pateicas par labi padarītu darbu. Mēs veiksmīgi sadarbojamies ar SIA “J Konsult” jau no 2018. gada Google Adwords reklāmas kampaņas vadīšanas jomā. Pa šo laiku, pateicoties SIA “J Konsult”, mums izdodas paaugstināt savas mājas lapas apmeklēšanas skaitu un mūsu uzņēmuma atpazīstamību. Mēs iesakām citiem klientiem sadarboties ar SIA “J Konsult”, kā ar profesionāļiem savā jomā.

Dace Vaitišķe

Klīnika "Premium Medical," komercdirektore

Liels paldies digitālā mārketinga aģentūrai JKonsult. Pateicoties veiksmīgajai Facebook reklāmai, esam ieguvuši jaunus klientus. Mūsu sadarbība tiešām nes rezultātus.

Dmitrijs Ņikitins

valdes loceklis, SIA Baltic optics

У ребят быстрая, четкая и профессиональная реакция на наши запросы. Сотрудничеством доволен!

Anna Krakhina

vecākā mārketinga vadītāja (Senior Marketing Executive), Caudwell Collection

We have been working with JKonsult since January 2020 because we needed assistance with Google and Yandex Ads that are focused on the Russian market. The team made sure that everything was set up correctly from the start. They produced detailed monthly reports and offered advice on how to improve our conversion rates. We have found the team at JKonsult to be very professional and highly responsive.

Monta Līvija Mortukāne

Klientu apkalpošanas speciāliste, SIA LATVIJAS MEŽS

SIA “J Konsult” vada mūsu Google Ads kampaņu. Tā tika izstrādāta atbilstoši mūs uzņēmuma vēlmēm un iespējām. Pateicoties Google Ads kampaņai ir sasniegti pirmie mērķi. Lai gan ar SIA “J Konsult” sadarbojamies salīdzinoši nesen, jau šobrīd esam apmierināti ar komunikāciju, ieteikumiem un sadarbības rezultātiem. Paldies SIA “J Konsult”!

Aldis Repša

valdes loceklis, SIA Greising Latvia

Ļoti augstu vērtēju SIA J Konsult ieguldīto darbu nozares un tās aktualitāšu izpētē un pareizo atslēgas vārdu piemērošanā!

Imants Isaks

Valdes loceklis - SIA Valants

Sadarbojamies ar SIA J Konsult kopš 2017. gada. Mūsu mājas lapa un tajā integrētais e-veikals šo 2 gadu laikā ir kļuvis pamanāmāks un atpazīstamāks mūsdienu internetā. Par to paldies – J Konsult SIA. Uz sadarbību!

Oscar Barshevsky

CEO - Recycling A Ltd.

For more than 10 years our business is using Google Adwords for advertising in London/UK. Three years ago we were lucky enough to become J Konsult client. Since we are J Konsult client our Google Ads performance is more than satisfactory. Always great response time and professional attitude from their staff. Happy with the service and costs. Can recommend.

Lauris Sbitņevs

Valdes loceklis - Asmāra SIA

Esam ļoti apmierināti ar “SIA J Konsult” darbu vadot mūsu Google Ads kampaņu. “SIA J Konsult” vada mūsu Google Ads kampaņu atbilstoši mūsu budžetam un prasībām, lieliska komunikācija un izsmeļošas atskaites. Iesakām sadarboties ar šo uzņēmumu visiem. Paldies

Raimonds Peļņa

biznesa attīstības direkors, SIA KODO IT

Strādājot ar JKonsult iegūsti partneri, kam pilnībā var uzticēt Google un Facebook kontus un pats par tiem aizmirst. Komandā strādā proaktīvi profesionāļi, kas paši piedāvā dažādu risinājumus, lai uzlabotu sales rezultātus. Sadarbība tiek nodrošināta attālināti, lieki neizšķiežot mūsu laiku, tajā pašā laikā komanda ātri un operatīvi atbildouz visiem jautājumiem un risina problēmsituācijas.

Ainis Kalmanis

Valdes loceklis - SIA Privacon Baltics

Laika periodā no 2016. gada janvāra līdz šim brīdim “SIA J Konsult”sniedz mums mārketinga un reklāmas pakalpojumus saskaņā ar noslēgtiem līgumiem, tai skaitā mājaslapas izveidē, Google Adwords reklāmas kampaņās. Ar šo atsauksmi apliecinu, ka “SIA J Konsult” pilda uzņemtās saistības saskaņā ar līgumiem labā kvalitātē un atrunātajos termiņos. Iesakām SIA “J Konsult” kā labu sadarbības partneri.

Maksims Solomatins

Valdes loceklis - DR. SOLOMATINA ACU REHABILITĀCIJAS UN REDZES KOREKCIJAS CENTRS SIA

Ar uzņēmumu SIA J Konsult sadarbojamies jau vairākus gadus. Tiešām prieks periodiski dzirdēt komplimentus no citiem mūsu partneriem par AdWords search kanāla rezultātiem. Esam apmierināti ar sadarbības rezultātiem un plānojam kopā sasniegt vēl augstākus mērķus digitālajā vidē.

Juris Feldmanis

Valdes loceklis - SIA Siguldas Bloks

Ar SIA J Konsult strādājam jau vairākus gadus, ar sadarbību esam ļoti apmierināti, laba komunikācija un rezultāts. Pēdējā laikā sanāk atteikt daudz Jūsu konkurentiem, vēlreiz teikšu, ka esam ļoti apmierināti ar mūsu sadarbību. Iesakām SIA “J Konsult” kā labu sadarbības partneri.

Aleksandrs Vinslovs

Valdes loceklis - SIA Komanda24

SIA J Konsult strādā ātri un efektīvi, komunikācija ir izcila, mūsu sadarbība nesusi daudz jaunus klientus un palīdzēja noturēt esošos, priecāsimies veidot sadarbību arī turpmāk! Šis uzņēmums saprot, kas nepieciešamas ir klientam. Paldies

Regīna Vucāne

Valdes locekle – SIA King Koil Baltic

“Paldies par Jūsu darbu, esiet īsti profesionāļi.”

Viktorija

Uzņēmuma pārstāvis – SIA Alutec

Esam sadarbojušies ar citām aģentūrām, J Konsult pieeja atšķīrās jau no pašas tikšanās – tieša saruna, atklāti, un pats galvanais, rezultatīvi. Pieteikumi, zvani – viss notiek. Puiši ieteica, ko uzlabot mājaslāpā, lai rezultāts būtu vēl labāks. Paldies

Natalja Kazakova

valdes locekle – SIA Tersus

“SIA “TERSUS” pateicas par izdarīto kvalitatīvo un ātro darbu! Īpaši vēlamies atzīmēt Jūsu kompānijas profesionalitāti, darot savu darbu un komunicējot ar klientiem”

Signe Mālmane

Valdes locekle – SIA “Dr. Mālmanes zobārstniecība"

“Priecājos par sadarbību! Tā turpinās jau vairāk nekā 2 gadus, esmu ļoti apmierināta. Ir uzlabota mājaslapa, pielāgota mūsdienu prasībām. Klientu atsauksmes ir ļoti pozitīvas!”

Agita Lāce

Direktore – SIA Autoskola

Milzīgs paldies J Konsult SIA par sadarbību, profesionāls skatījums un tikpat profesionāli padomi.Puiši nekad neateiks padomu un sniegs palīdzību, laikam varu pat teikt jebkurā dienakts laikā jo Jānis uz e pastu atbild pat ļoti vēlu nakts stundās, kad man kā klientam ir vienīgais mierīgais laiks lai uzdotu jautājumu, pat negaidot atbildi tik vēlu, es to saņemu vienmēr.Vienmēr viss tiks sīki un smalki izstāstīts un doti padomi, kā labāk rīktoties.Šī firma ir speciālisti savā jomā, milzīgs paldies Jums.Noteikti iesaku arī citiem.

Linda Tkačuka

Valdes locekle – SIA Thomson solutions

SIA ”THOMSON Solutions” augsti novērtē sadarbību. Vienmēr tiek laicīgi sniegta atbilde un papildus saņemam ieteikumus, kas noder jaunu klientu piesaistē Google meklātājā. Kā arī esam ļoti apmierināti ar mājas lapas izveidi – viss tikai izdarīts termiņos un ar lielu atbildību!

Oskars Smudzis

Pārstāvis – SIA Ģeo Eko Risinājumi

“Paldies par līdzšinējo sadarbību! Mēs novērtējam Jūsu ieguldīto darbu mūsu uzņēmuma attīstībā un klientu piesaistē. Ar Jums strādāt ir viegli un patīkami. Ceram uz produktīvu sadarbību arī turpmāk. Novēlam Jums veiksmīgu turpmāko darbību!”

Aivis Danga

Tirdzniecības vadītājs – A/S „Lord’s & Co"

“Pateicoties SIA “J Konsult” izpratnei un tehniskajam atbalstam, esam būtiski attīstījuši mūsu produktu atpazīstamību interneta vidē. “J Konsult” pastāvīgi seko līdzi un piedāvā jaunākos risinājums šajā jomā sadarbībā ar meklētājsistēmu Google.”

Simmon Morre

Savants LTD

SO FAR SO GOOD!!!!! You will be pleased to know that we have already invoiced 3 new clients – with a value of over £8k – so in the early days – well done to you and your team!!!! We do have another 2 potential clients which we are working with!!! Kind regards, Simmon Morrel

Karīna Priede

Mārketinga vadītāja - SIA Baumit

Strādājot uzņēmumā Baumit jau gadu kopā ar J Konsult, varu teikt tikai labākās atsauksmes. Gada laikā esam uz pusi pieaudzējuši uzņēmuma profila sekotāju skaitu, kas būvniecības industrijā ir būtisks lēciens. J Konsult noteikti ir labākais līgums ko izdevās noslēgt. Mūsdienās sociālie un digitālie mēdiji ir svarīga komunikācijas platforma, ar J Konsult, pilnīgi noteikti, uzņēmums komunikācija ir drošās rokās. Ir sajūta, ka J Konsult komanda ir īstajā vietā un strādā ar aizrautību!

Kristīne Nīmane

Brīvdienu māja "Piparmētras" dibinātāja

Komunikācijas ziņā lieliska sadarbība. Vienmēr ātri reaģējam, informējam, atgādinām, palīdzam neskaidros jautājumos. Profesionāļi , kuri atrodas savās vietās.

Dr. Dace Matule

SIA "Matules un Melkas ginekoloģijas privātklīnika" vadītāja

Mūsu Facebook lapa sasniedz plašu auditoriju un izraisa pozitīvu reakciju, pateicoties JKonsult komandas lieliskajai satura plānošanai un izveidošanai. Tas liecina par efektīvu sadarbību ar mūsu partneriem un labu sapratni par mūsu mērķauditoriju.

Laura Davidova

Mobire Latvija mārketinga vadītāja.

Sadarbība ar JKonsult profesionāļiem ir nozīmīgs ieguldījums Mobire Latvija izaugsmē. Piedāvātā stratēģija tiek attīstīta atbilstoši mūsu uzņēmuma mērķiem un sekmē līdu ienākšanu. Projekta vadītājs un JKonsult vadītājs vienmēr ir gatavs atbildēt uz jebkuru jautājumu un piedāvāt savas idejas. Es noteikti iesaku JKonsult tiem, kuri meklē digitālo aģentūru, kas ir ieinteresēta apkalpotā uzņēmuma rezultātu uzlabošanā, kā arī vēlās iegūt augstas kvalitātes pakalpojumu un sadarbības pieredzi.

Mūsu klienti