Labs pavadonis palīdz sasniegt ambiciozus mērķus. Veiciet starptautisku vai lokālu paplašināšanos 4 soļos kopā ar JKonsult. Sāksim!

Vai esi gatavs VISLABĀKAJAM piedāvājumam?

Ar COVID-19 saistītā nenoteiktība turpina radīt ilgstošas sekas uzņēmumiem. Tāpēc ir svarīgi pievērst pienācīgu vērību patērētāju allaž mainīgajai uzvedībai. Digitālā mārketinga ierakumos jāpavada daudzi gadi, līdz tiek gūta prasme radīt reti izcilās, nevis pierasti viduvējās reklāmas kampaņas. Laba reklāma ir vienlaikus māksla un zinātne. Izcilība rodas, pilnvērtīgi apvienojot tās abas.

Mūsu priekšrocības ir:

Mēs garantējam elastību un caurredzamību, sākot jau ar pakalpojumu apmaksu. Izvēlieties apmaksas modeli, kas vislabāk atbilst jūsu digitālā mārketinga prasībām.

Mēs esam daudzveidīga un talantīga globāla komanda.

Mēs palīdzam saviem klientiem atrisināt viņu vissarežģītākās problēmas, lai viņi spētu lieliski apkalpot paši savus klientus.  Iedziļinoties un izprotot savus klientus, varam piedāvāt viņu vajadzībām vispiemērotāko risinājumu.

Atkarībā no kampaņas vajadzībām mēs mudinām uz darbību, radām pārsteiguma efektu, izsaucam pozitīvas emocijas, piesaistām uzmanību utt. Lieliski prezentētai ir jābūt visai kampaņai, bet jo īpaši galvenajai lapai, kuras apmeklētājs ir viena soļa attālumā no kļūšanas par klientu.

Ikvienam kanālam (SEO, SEM, sociālajām reklāmām) ir detalizēts kontrolsaraksts, kas attiecas uz katru dienu, nedēļu un mēnesi. Šī disciplinētā pieeja nodrošina, ka neviens elements nepaliek “neoptimizēts”.

Labi pazīt savu klientu un atrisināmās problēmas ir ļoti būtiski. Tāpēc jaunu klientu piesaisti mēs sākam ar galveno jautājumu noskaidrošanu, izpēti un analīzi.

Tā vietā, lai vienkārši sagādātu apmeklētājus Jūsu vietnei, mēs ejam soli tālāk nekā vairums aģentūru. Mēs arī plānojam, veidojam un optimizējam piezemēšanās lapas.

Labākais veids augstāku konversijas rādītāju sasniegšanā ir veidot tādas auditorijas, reklāmas un piezemēšanās lapas, kas atbilst uzrunājamajiem klientu segmentiem.

Mūsu pieredze

Maksas meklējumos, cenu pārvaldībā un reklāmu vadībā izmantojam savu vairāk nekā 7 gadu ilgo PPC pārvaldības pieredzi. Mēs esam Google Premier Partneri – šo statusu saņem tikai pieredzējušākās Google Ads (AdWords) aģentūras. To piešķir aģentūrām, kuras ilgā laika posmā saviem klientiem ir guvušas izcilus rezultātus. Mēs lepojamies, ka esam daļa no šīs cienījāmās grupas.

Aģentūras apmaksas modeļi

Izvēlieties kādu no 4 piedāvātajiem moduļiem un rezervējiet 30 minūšu ilgu sarunu ar mums, lai izvērtētu jūsu zīmolam vispiemērotākos variantus. Mēs esam JKonsult. Mēs esam citādāks pakalpojumu uzņēmums. Mēs ar aizrautību palīdzam uzņēmumiem palielināt savus ieņēmumus, jo jūsu panākumi ir arī mūsu panākumi!

Starter Advanced Elite Ultimate
Aģentūras izmaksas mēnesī Starterītis € + PVN  Uzzini izmaksas LV Standarts € + PVN Uzzini izmaksas Velk uz eksportu € + PVN Uzzini izmaksas Jūra līdz ceļiem € + PVN Uzzini izmaksas
Līguma termiņš 6 mēneši 6 mēneši 6 mēneši 6 mēneši
Konta menedžeris Sertificēts. Individuāli piesaistīts Sertificēts. Individuāli piesaistīts Sertificēts. Vecākais menedžeris Sertificēts. Vecākais menedžeris
Reklāmas budžets līdz EUR 500 1000 3000 7000
Reklāmas kanāli Google ADS Google ADS/Yandex Google ADS vai Facebook/Instagram/Yandex Google ADS vai Facebook/Instagram/Yandex
Darbības valstis/Valodas Latvija – LV/RU Jebkura valsts -RU/EN/LV Jebkura valsts/valoda Jebkura valsts/valoda
Kampaņas izveide 6 mēnešu sadarbībā bezmaksas 6 mēnešu sadarbībā bezmaksas vai piemērojot atsevišķu samaksu par kampaņas izveidi* 6 mēnešu sadarbībā bezmaksas vai piemērojot atsevišķu samaksu par kampaņas izveidi* 6 mēnešu sadarbībā bezmaksas vai piemērojot atsevišķu samaksu par kampaņas izveidi*
Kampaņas plāna izveide, saskaņošana 3 – 6 mēnešiem 1 – 3 mēnešiem 1 – 3 mēnešiem 1 – 3 mēnešiem
Baneru izveide Google Ads baneri +HTML5/JPG/PNG** Google Ads baneri +HTML5/JPG/PNG** Google Ads baneri +HTML5/JPG/PNG** Google Ads baneri +HTML5/JPG/PNG**
E-veikalu apkalpošana/produktu katalogu mājaslapas / ***
Kampaņas menedžments/Optimizācija
Google Analytics/GTM mērķi
Ikmēneša atskaites
Data studio atskaites
Individuālas atskaites /
Ikmēneša Online sarunas
Reklāmas plāna izveide
Google Analytics datu analizēšana kampaņu optimizācijā
Search Console, Yandex metric, Semrush, Hotjar vai citu programmu lietošana kampaņu analīzēšanai, optimizēšanai
Maksimāli pieļaujamo kampaņu skaits 5 10 Bez limita Bez limita
Dinamiskais remārketings

* Atkarīgs no kampaņas apjoma un sarežģītības pakāpes aģentūra var piemērot atsevišķu samaksu par kampaņas izveidi

** Bezmaksas viena šoblonveida HTML5 banera izveide pusgadā. 

*** Atkarīgs no reklamējamo produktu/sadaļu skaita, izvērtē individuāli.

Papildus pakalpojumi

Saviem klientiem nodrošinām dažāda veida baneru izstrādi, promo video veidošanu, SEO pakalpojumus, reklāmas konsultācijas utt., 

Kā darbojas Google Ads? Kāpēc izvēlēties Facebook reklāmas? Kā uzlabot savu mājaslapu? Rezervējiet ātru sarunu ar konsultantu un atrisiniet savu biznesa problēmu! Mūsu pieredze strādāt ar reklāmas budžetiem no 100 līdz 70 000 eiro mēnesī.

Kādēļ sadarboties ar mums

Domājam
konversijā

Rīkojamies
klienta interesēs

Komunicējam daudz
un par tēmu

Uz rezultātu
orientēti

Starptautiska
pieredze

Mūsu klienti

Sāksim sarunu