JKonsult | Google Premiere Partner

Reklāmas atbilstības uzlabošana Google Adwords

Reklāmas kvalitātes rādītājs ir svarīgs elements, kas jāņem vērā, ja vēlies izdevīgākus reklamēšanās nosacījumus no Google un labākas reklāmas pozīcijas meklēšanas rezultātu lapās.

Lai uzlabotu AdWords sistēmas atskaites un to pieejamību padarītu ērtāku, atslēgvārdu slejām nesen pievienotas jaunas kvalitātes rādītāju izvēles slejas:

  • paredzētais VKS;
  • reklāmas atbilstība;
  • pieredze galvenajā lapā.

Iespējams apskatīt arī paredzētā VKS, reklāmas atbilstības, galvenās lapas pieredzes un kvalitātes rādītāju vēsturi, kas nav senāka par 2016. gada 22. janvāri. Pateicoties šiem rādītājiem, iespējams precīzāk noteikt atslēgvārdu efektivitāti un analizēt reklāmas kampaņas rezultātus dažādos laika nogriežņos.

Kā izmantot kvalitātes rādītāju atskaites savā labā?

Tā kā šīs ir izvēles atslēgvārdu atskaišu slejas, tās savām kvalitātes rādītāju atskaitēm tu vari pievienot manuāli, vadoties pēc tā, kuras tev šķiet svarīgākas. (Iespējams pievienot arī tās visas.)

Ja tu pārvaldi MPK reklāmu kontus, atskaites tev lieliski palīdzēs saprast to, uz ko jāliek lielāks uzsvars, lai kvalitātes rādītāji kļūtu augstāki.

Reklāmas atbilstība: Visbiežāk zema reklāmas atbilstība novērojama tāpēc, ka MPK reklāmu veidojis kāds, kuram ir nepietiekamas zināšanas par MPK reklāmām, kā arī tāpēc, ka reklāma tikusi pārkopēta no vienas reklāmgrupas uz citu, neveicot atslēgvārdu labošanu un reklāmas pielāgošanu.

Pieredze galvenajā lapā: Pozitīva mērķlapas pieredze ir svarīga, ja vēlies, lai klikšķi uz reklāmas pārvērstos konversijā. Ja cilvēks, uzklikšķinot uz reklāmas, mājaslapā nesaņem to, ko reklāma solījusi, būtu jāsāk domāt par jaunas mērķlapas izveidi. Reklāmai, atslēgvārdiem un mērķlapai jābūt ideāli saskaņotiem vienumiem.

Vidējais klikšķu skaits: Zemam VKS var būt dažādi iemesli, bet bieži pie vainas ir tas, ka reklāmai un atslēgvārdam ir daļēja vai zema atbilstība. Reizēm arī ar augstu reklāmas un atslēgvārdu atbilstību nesanāk sasniegt cerētos rezultātus, tad derīgi ir izpētīt gan negatīvos atslēgvārdus, gan atslēgvārdu atbilstības opcijas.

Lai veiktu reklāmas kampaņu optimizāciju un uzlabotu reklāmas atbilstību, šie dati ir ļoti svarīgi, jo palīdz saprast, kas tiek darīts pareizi, bet kas jāuzlabo.

Avoti: Search Engine Journal; Google Inside AdWords.

Sāksim sarunu

[contact-form-7 id=”306″ title=”Contact form 1_lv”]

Google tēma

Google trendi 2021. gadam

Google reklāma ir pastāvīga vērtība, jo ar to iespējams sasniegt savus potenciālos klientus, lai arī kur interneta vidē viņi atrastos – meklējot informāciju Google meklētājā,

Lasīt vairāk »