JKonsult | Google Premiere Partner

Jaunā Penguin 3.0 versija

Šā gada oktobra otrajā pusē interneta lietotājus sasniedza jaunākā Penguin algoritma versija Penguin 3.0, kas cīnās ar spam linkiem mājaslapās un, līdzīgi kā Google Panda algoritms, no meklēšanas rezultātu pirmajām lapām izskauž mājaslapas ar nekvalitatīvu saturu.

Kas ir Penguin?

Penguin ir algoritms, kurš izstrādāts, lai mājaslapas, kuras izmato spam linkus, lai pakāptos pēc iespējas augstākā pozīcijā Google meklētāja rezultātu lapās, neieņemtu augstas pozīcijas Google meklēšanas rezultātos. Šis algoritms darbojas kā filtrs, kas ļauj cilvēkam, kas veicis meklējumu, izmantojot Google, saņemt tikai kvalitatīvu informāciju, kurā nav spam linku.

Kādas pārmaiņas radīs Penguin 3.0 versija?

Ļoti būtiskas pārmaiņas Google Penguin 3.0 versija neieviesīs, jo tā ietekmēs mazāk nekā 1% no Google meklētājā veiktajiem meklējumiem angļu valodā. Tomēr jāņem vērā, ka Penguin 3.0 nopietnāk varētu ietekmēt Google meklētājā veiktos meklējumus citās valodās – īpaši tajās, kurās spam saturs ir ļoti augsts.

Atsevišķos gadījumos mājaslapa var vispār tikt izņemta no meklēšanas rezultātu lapām, tāpēc katram mājaslapas īpašniekam vajadzētu rūpīgi pārdomāt to, vai ir vērts izmantot spam linkus, lai tikai iegūtu augstāku pozīciju meklējumu rezultātu lapās. Turklāt der atcerēties, ka, pateicoties Penguin algoritmam, spam linki vairs netiek ņemti vērā, kad tiek veikta mājaslapas pozīcijas noteikšana meklēšanas rezultātu lapās.

Tā kā Penguin 3.0 versija darbojas jau kopš oktobra beigām, tad noteikti daudzi blogu, mājaslapu un portālu veidotāji  jau pamanījuši izmaiņas. Tie, kas godprātīgi izmanto atļautās SEO optimizācijas metodes, noteikti ievērojuši pozitīvas izmaiņas, bet tie, kas izmanto ne tās labākās SEO optimizācijas metodes, ļoti iespējams, ievērojuši mājaslapas apmeklētāju skaita kritumu. Vairāk par mājaslapas statistiku.

Sāksim sarunu

[contact-form-7 id=”306″ title=”Contact form 1_lv”]

Google tēma

Google trendi 2021. gadam

Google reklāma ir pastāvīga vērtība, jo ar to iespējams sasniegt savus potenciālos klientus, lai arī kur interneta vidē viņi atrastos – meklējot informāciju Google meklētājā,

Lasīt vairāk »