JKonsult | Google Premiere Partner

Google pluss SEO uzlabošanai

Google+ SEO uzlabošanai

Google+ profilā veiktie ieraksti tiek indeksēti un tie parādās Google meklēšanas rezultātu lapās, tāpēc svarīgi ir ne tikai izveidot sava uzņēmuma Google+ profilu, bet arī rūpīgi strādāt pie tajā publicētā satura.

Ātrāka nokļūšana meklēšanas rezultātos: Digital Doughnut autors Stīvens Ričs raksta, ka tikai stundu pēc tam, kad Google+ vietnē padalījās ar linku uz savu jaunāko rakstu, tas tika indeksēts un parādījās organisko meklēšanas rezultātu otrajā pozīcijā. Autors atklāj, ka pamēģinājis šo taktiku arī ar citiem ierakstiem un bija nepieciešamas 1-3 stundas, lai raksts tiktu indeksēts un parādītos meklēšanas rezultātos. Rūpīgi veidojot saturu, izvēloties atslēgvārdus un daloties ar rakstiem Google+, Ričs spējis iekarot pat četras no piecām vadošajām vietām rezultātu lapās.

Foto: Digital Doughnut

Tikai Google+ priekšrocība: Publicējot saturu Twitter un Facebook, kuri lepojas ar lielāku lietotāju aktivitāti, šādu rezultātu nepanāksi, jo, pateicoties šo sociālo tīklu lietošanas un privātuma politikai, ne visi tajos publicētie ieraksti tiek indeksēti un arī indeksētie ieraksti Google meklēšanas rezultātos neparādās tik ātri un nesaņem augstas pozīcijas.

Aktivitātei ir nozīme: Katra aktivitāte, kuru veic savā Google+ profilā, sniedz bonusa punktus, kas Google sistēmai ļauj ierindot tavu uzņēmumu augstākā pozīcijā meklēšanas rezultātos.

Kāpēc Google+ sniedz labākas SEO iespējas nekā citi sociālie portāli?

  • Google un Facebook ir konkurenti, tāpēc meklēšanas rezultātos Google savu produktu nostāda pirmajā vietā.
  • Google savai platformai sniedz priekšrocības meklēšanas rezultātos, lai piesaistītu jaunus lietotājus.
  • Google+ pēc definīcijas ir SEO draudzīgāks nekā citi sociālie portāli.
  • Google+ valda mazāka konkurence un tajā ir pārdomātāks saturs nekā citos sociālajos portālos.

Padalies vienuviet, esi redzams visur: Google izstrādāto produktu daudzveidība ļauj tavam uzņēmumam būt pamanāmam arī citviet (Gmail, Google Maps, YouTube) ikreiz, kad veic kādas aktivitātes savā Google+ kontā. Visas Google paspārnē esošās vietnes un produkti ir savā starpā sasaistīti, tāpēc, lietojot vienu no tiem, tev ir lielākas izredzes tikt pamanītam arī citos.

Izmantojot Google+, tu vari palielināt apmeklētāju plūsmu uz mājaslapu, uzlabot savas pozīcijas meklēšanas rezultātu lapās un kļūt interneta vidē pamanāmāks.

Sāksim sarunu

[contact-form-7 id=”306″ title=”Contact form 1_lv”]

Google tēma

Google trendi 2021. gadam

Google reklāma ir pastāvīga vērtība, jo ar to iespējams sasniegt savus potenciālos klientus, lai arī kur interneta vidē viņi atrastos – meklējot informāciju Google meklētājā,

Lasīt vairāk »