JKonsult | Google Premiere Partner

Google Places

Ja potenciālais klients internetā meklē kādu konkrētu uzņēmumu, tad katram uzņēmējam ir svarīgi, lai meklētājs iegūtu pēc iespējas vairāk informācijas par to: produktu vai/un pakalpojumu aprastu, vietas fotogrāfijas, uzņēmuma darba laiku, pakalpojumu sniegšanas reģionu, norādījumus stāvvietas atrašanai, atlaižu kuponus utt. Tieši tāpēc katram sevi cienošam uzņēmumam vajadzētu izveidot Google Places kontu, lai katrs, kurš meklē, spētu jūs ātri un vienkārši atrast.

Turklāt Google Places sniedz informāciju divos virzienos: potenciālajiem apmeklētājiem par jums un jums par jūsu apmeklētājiem, tieši tāpēc, pateicoties šai informācijas apmaiņai, uzņēmējs viegli var noskaidrot:

  • Kāds cilvēku skaits meklējis jūsu uzņēmumu, izmantojot Google meklētāju;
  • Kādas atslēgvārdu frāzes viņi izmantojuši, lai jūs atrastu;
  • Kādos reģionos dzīvo cilvēki, kas meklējuši jūsu uzņēmumu utt.

Google Places profils palīdzēs jums piesaistīt vairāk potenciālo klientu, turklāt Google Places profila izveide ir pieejama bez maksas, tāpēc , gudri izmantojot Google Places, uzņēmējs var būt tikai un vienīgi ieguvējs.

Google reklāma .

Sāksim sarunu

[contact-form-7 id=”306″ title=”Contact form 1_lv”]

Google tēma

Google trendi 2021. gadam

Google reklāma ir pastāvīga vērtība, jo ar to iespējams sasniegt savus potenciālos klientus, lai arī kur interneta vidē viņi atrastos – meklējot informāciju Google meklētājā,

Lasīt vairāk »