JKonsult | Google Premiere Partner

Pārdevēja atklāsme

Katru dienu kāds zvana un piedāvā savu pakalpojumu. Liela daļa no šiem pakalpojumiem ir nepiemēroti konkrētajam biznesam, vai arī vispār nenes nekādu atdevi uzņēmumam – tie vienkārši ir jāpārdod. Ir uzņēmumi, kas dēvē sevi par nez kādiem palīgiem, bet uzvedas kā pārdevēji tirgū. Mēs arī pārdodam savu pakalpojumu, bet nevis pārdošanas pēc, bet gan dēļ ticības un pārliecības vārdā, ka mūsu pakalpojums palīdzēs uzņēmējiem attīstīt savu biznesu.
Pasaulē tā ir iekārtots, ir pircēji un ir pārdevēji. Reklāmas pārdevējs darbojās, kā parasts pārdevējs – tā uzdevums ir pārdot, nopelnīt. Pārdevēji tiek īpaši apmācīti runāt, uzrunāt klientu pa telefonu, runāt to, ko klients vēlas dzirdēt un tikai tādēļ, lai labāk pārdotu – nevis, lai Jūs gūtu no nopirktā. Tādēļ ir rūpīgi jāizvērtē piedāvājumi, mēs palīdzam to izdarīt uzņēmumiem, kas ar mums sadarbojās.

Mūsu filozofija ir pavisam savādāka – mēs sadarbojamies ar klientu un vēlamies sasniegt klienta izvirzītos mērķus. Mēs palīdzam izvēlēties pareizos ceļus, nevis dārgākos, lai sasniegtu klienta izvirzītos mērķus. 

Sāksim sarunu

[contact-form-7 id=”306″ title=”Contact form 1_lv”]

Google tēma

Google trendi 2021. gadam

Google reklāma ir pastāvīga vērtība, jo ar to iespējams sasniegt savus potenciālos klientus, lai arī kur interneta vidē viņi atrastos – meklējot informāciju Google meklētājā,

Lasīt vairāk »