...

JKonsult | Google Premiere Partner

Google meklētāja izmantošanas padomi

Droši vien katrs no jums kādreiz ir kaut ko meklējis Google meklētājā, bet tā arī nav atradis meklēto vai arī meklēšanas rezultātos saņēmis nepilnīgu informāciju. Izrādās, ka arī informācijas meklēšana internetā prasa iemaņas, tāpēc ir dažādi paņēmieni, kā Google meklētājā vienmēr atrast tieši to, ko esi cerējis atrast.

Padomi, lai meklēšana būtu veiksmīga
Attēlu meklēšana: Ja vēlies noskaidrot informāciju par kādu attēlu (kas to uzņēmis, autortiesības, kā arī citu informāciju), tad to iespējams izdarīt Google attēlu meklētājā ievadot konkrētā attēla URL vai augšuplādējot attēlu no datora.
Definīciju meklēšana: Ja meklē definīcijas vārdiem angļu valodā, tad pirms meklējamā vārda lieto vārdu “DEFINE”. Piemēram, “DEFINE: yolo” un Google meklētājs atradīs šī vārda definīciju. Šī meklēšanas metode īpaši veiksmīgi darbojas, meklējot slenga vārdu, jaunvārdu un terminu skaidrojumus.

Meklēšanas rīki: Izmantojot meklēšanas rīkus, kas pieejami zem lodziņa, kurā ievadīt meklējamo tekstu, iespējams filtrēt meklēšanas rezultātus. Piemēram, vari izvēlēties to, lai meklēšanas rezultātos rāda tikai tās mājaslapas, kuras vēl neesi apmeklējis vai arī, lai rezultātos parādās tikai raksti, kas publicēti pēdējo 24h laikā.

Senu ziņu meklēšana: Izmantojot news.google.com, iespējams sameklēt pat vairāk nekā 100 gadus vecas ziņas, kas publicētas dažādos angliski rakstošajos laikrakstos: gan tādos, kas joprojām tiek izdoti, gan tādos, kuru izdošana jau sen kā pārtraukta.
Ziņu meklēšana konkrētā vietnē: Ja meklēšanas rezultātos vēlies redzēt tikai kādā konkrētā vietnē publicētos rakstus, tad raksti meklējamo frāzi, bet pēc tam pievieno “google site:” un vietnes adresi, neliekot atstarpi starp kolu un adresi. Piemēram, “google reklāma google site:jkonsult.lv”.

Uzņēmuma meklēšana. Lai Jūsu uzņēmumu spētu atrast Jums vēlamā auditorija, izmantojiet Google programmu Adwords, mēs Jums varam palīdzēt. Zvaniet 25707255 vai arī aizpildiet pieteikumu, mēs Jums atzvanīsim vai atrakstīsim.

Izmanto citātus: Lai saņemtu pēc iespējas precīzākus meklēšanas rezultātus, izmanto konkrētus citātus – šī metode ir īpaši efektīva, ja tiek meklēti literārie darbi vai dažādi pētījumi.
Iztrūkstošā teksta atrašana: Bieži gadās, ka atceramies tikai daļu no kāda konkrēta teksta, citāta vai dziesmas, tāpēc lieti noderēs šis padoms: Google meklētājā ieraksti tekstu, ko atceries, bet iztrūkstošās daļas aizstāj ar * simbolu. Google meklētājs atradīs iztrūkstošo tekstu.

Meklētājs kā kalkulators: Google meklētājs spēj atrisināt arī vienkāršas matemātiskās darbības – tikai ieraksti meklētājā darbību, kuru vēlies atrisināt, nospied Enter taustiņu un saņem rezultātu.
Liekot lietā šos vienkāršos padomus, informācijas meklēšanu Google meklētājā iespējams padarīt ne tikai ātrāku, bet arī efektīvāku, nodrošinot sev kvalitatīvas informācijas atrašanu katrā meklēšanas reizē.

Sāksim sarunu

[contact-form-7 id=”306″ title=”Contact form 1_lv”]

GA4 setup
Google tēma

Google Analytics 4 uzstādīšana soli pa solim.

Iespējams, jau esat dzirdējis, ka Google atjaunina Universal Analytics (pazīstama arī kā GA3 vai UA) uz atjauninātu versiju Google Analytics 4 (GA4). Daudziem no mums pāreja no GA2 (Classic Analytics)

Saņemiet labāko piedāvājumu!

Aizpildiet formu, un mēs sazināsimies ar Jums 1 dienas laikā, lai ieplānotu īsu stratēģijas zvanu. Ja ērtāk – droši izvēlieties saziņu e-pastā. Padarīsim Jūsu idejas par realitāti kopā!.

Cik daudz esat ieguldījuši digitālajā mārketingā pēdējā mēneša laikā?

Ierakstiet komentārā jebkādu papildinformāciju, kas mums palīdzētu labāk saprast Jūsu vajadzības un mērķus! Jo precīzāk – jo efektīvāks risinājums Jums!

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.