JKonsult | Google Premiere Partner

Google AdWords likmju noteikšana ierīcēm

Maijā Google pārstāvji paziņoja, ka tuvāko mēnešu laikā tiks aktivizēta jauna reklāmas likmju noteikšanas sistēma, kas ļaus noteikt atšķirīgas un individuāli pielāgotas likmes reklāmām planšetēs, viedtālruņos un datoros.
Jaunā likmju noteikšanas sistēma ļaus reklāmas budžetu izmantot efektīvāk, veltot pastiprinātu uzmanību tieši to ierīču lietotājiem, kas reklāmdevējam nodrošina visaugstākos konversijas rādītājus. Šī likmju noteikšanas sistēma būs pieejama visām reklāmas kampaņām, arī tām, kurās netiks izmantots atslēgvārdu tārgetings. Piemēram, ja Jūsu mājaslapas apmeklētāji, galvenokārt, ir no mobīlajām ierīcēm, derētu apsvērt atsevišķu kampaņu izveidi un likmju stratēģiju tieši mobīlajām ierīcēm. (Par Google mobīlo ierīču algoritma uzlabojumiem lasi šeit)
Google pārstāvis Džerijs Disklers apgalvo, ka Google redzēja straujās izmaiņas Google lietotāju paradumos, tāpēc tika pieņemts lēmums, ka, izvēloties AdWords reklāmas pakalpojumus, reklāmdevējiem tiks piedāvātas plašākas iespējas un elastīgāki risinājumi.
Kā izmaiņas darbosies realitātē?
Iestatot reklāmas likmju korekcijas, reklāmdevēji varēs uzstādīt pamatlikmi vienam ierīču tipam (piemēram, mobilajām ierīcēm), bet atlikušajiem diviem ierīču tipiem (piemēram, planšetēm un datoriem) varēs iestatīt likmju korekcijas amplitūdā no -100% līdz 900%.
Tas nozīmē, ka reklāmdevēji varēs uzstādīt pamatlikmi vienām ierīcēm, bet tad varēs uzstādīt likmju korekcijas pārējām divām, liekot galveno uzsvaru uz sev tīkamāko ierīču grupu.
Eksperti paredz, ka uzlabojumi lielas izmaiņas reklāmdevēju paradumos neradīs, jo ierīču līmeņa likmju noteikšana tiek izmantota arī pašlaik, izmantojot pamatlikmi, kas tiek papildināta ar Uzlaboto kampaņu likmju korekcijām.
Iegūstot lielāku kontroli pār reklāmas kampaņām, reklāmdevēji varēs veiksmīgāk optimizēt savas reklāmas kampaņas, nezaudējot iespēju radīt arī tikai vienu reklāmas kampaņu, kuru varēs vienkārši pielāgot visām ierīcēm (viedtālruņiem, planšetēm un datoriem).

Sāksim sarunu

[contact-form-7 id=”306″ title=”Contact form 1_lv”]

Google tēma

Google trendi 2021. gadam

Google reklāma ir pastāvīga vērtība, jo ar to iespējams sasniegt savus potenciālos klientus, lai arī kur interneta vidē viņi atrastos – meklējot informāciju Google meklētājā,

Lasīt vairāk »