JKonsult | Google Premiere Partner

5 veidi, kā uzlabot uzņēmuma redzamību Google Maps

84% Google lietotāju internetā ir meklējuši vietējos uzņēmumus un vidēji trešā daļa no visiem Google meklējumiem ir saistīti ar kādas konkrētas vietas, uzņēmuma vai iestādes meklēšanu. Būšana pamanāmam Google kartēs uzņēmumam nodrošina papildus apmeklētāju plūsmu, kas ir ārkārtīgi svarīga jebkuram uzņēmumam, kurš vēlas nopelnīt. Tieši tāpēc aktuāls ir jautājums: kam jāpievērš uzmanība, lai uzlabotu uzņēmuma redzamību Google kartēs? Digitālā mārketinga speciālisti no Search Engine Land to ir izpētījuši un zemāk ir pieci galvenie secinājumi.

1.Pārbaudiet, vai trešo pušu vietnēs informācija par uzņēmumu ir pareiza. Google Maps ņem vērā trešo pušu datus par jūsu uzņēmumu arī tad, ja viņiem ir informācija no pirmavota – no uzņēmuma īpašnieka, kurš izveidojis Google My Business profilu. Pārbaudiet, kas parādās Google meklēšanas rezultātu pirmajās lapās, kad tiek meklēts jūsu uzņēmums. Vai visa informācija ir pareiza un aktuāla? Iespējams, trešo pušu vietnēs ir novecojusi vai kļūdaina informācija – piemēram, TripAdvisor, Facebook vai informācijas portālos, kuros pieejama dažādu uzņēmumu kontaktinformācija. Ja iespējams, novecojušo informāciju vajadzētu atjaunināt.

2.Esiet aktīvi Facebook! Bieži uzņēmuma Facebook profils parādās Google meklēšanas rezultātu pirmajā lapā, tāpēc tam būtu jāpievērš īpaša uzmanība. Aktīvs Facebook profils dod Google meklētājam pozitīvu signālu, ka uzņēmums ir aktuāls un potenciālajiem klientiem saistošs.

3.Radiet atrašanās vietai atbilstošu saturu. Šis īpaši attiecas uz uzņēmumiem ar vairākām filiālēm, jo svarīgi nodrošināt ne tikai to, lai jūsu uzņēmums ir atpazīstams kā zīmols, bet arī to, lai katrai filiālei tiktu pievērsta īpaša uzmanība. Piemēram, radiet atrašanās vietai atbilstošu saturu trešo pušu vietnēs vai noorganizējiet to, lai par jūsu uzņēmumu uzraksta kāds no reģionālajiem medijiem, kuram ir arī sava interneta vietne. (Reklāmraksts, intervija, raksts par jaunās filiāles atklāšanu – izvēle ir jūsu ziņā.)

4.Padariet savu uzņēmumu vietējiem medijiem saistošu. Ielūdziet medijus uz uzņēmuma atklāšanu, izsūtiet preses relīzes un reklāmrakstus, rīkojiet pasākumus, nodrošiniet medijus ar publicēšanai derīgām bildēm. Parūpējoties par to, lai uzņēmums būtu medijiem saistošs un lai par to būtu viegli rakstīt, arī Google meklēšanas rezultātos parādīsies kvalitatīva informācija par uzņēmumu trešo pušu vietnēs.

5.Padziļināti veidojiet sava uzņēmuma tiešsaistes klātbūtni. Google meklēšanas rezultāti var atklāt to, vai jūsu uzņēmuma tiešsaistes klātbūtne ir vāja vai spēcīga – piemēram, par kādu uzņēmumu var būt pieejama niecīga informācija tikai interneta forumos, bet par kādu konkurējošo uzņēmumu var būt veselas sešas Google meklēšanas rezultātu lapas ar rakstiem un kvalitatīvu informāciju. Otrie Google Maps patīk vairāk, tāpēc arī to redzamība Google kartēs ir labāka. Ja rūpīgi pameklēsiet, tad jūs atradīsiet daudzas iespējas, kā arī bez maksas tikt pieminētam dažādās interneta vietnēs. Lai iedvesmotos, ir vērts papētīt arī to, kādās vietnēs parādās informācija par jūsu konkurentiem. Pašvaldību organizācijas, kuras atbalsta uzņēmējdarbību, sabiedriskās organizācijas, blogi, kuponu vietnes, nozares grupas, vietējie ceļveži un aktualitāšu apskatnieki bieži vien paši meklē saturu publicēšanai, tāpēc ir vērts turēt acis vaļā un informāciju par sevi gatavībā.

Search Engine Land speciālisti novērojuši, ka nereti jauni uzņēmumi, strauji būvējot savu tiešsaistes klātbūtni, pārspēj daudzus konkurējošos uzņēmumus, kuri tirgū bijuši daudz ilgāk. Tādējādi jaunie uzņēmumi Google kartēs kļūst pamanāmāki par saviem pieredzes bagātākajiem konkurentiem.

Ceram, ka šie pieci ieteikumi palīdzēs arī jūsu uzņēmumam kļūt pamanāmākam Google Maps!

Sāksim sarunu

[contact-form-7 id=”306″ title=”Contact form 1_lv”]

Google tēma

Google trendi 2021. gadam

Google reklāma ir pastāvīga vērtība, jo ar to iespējams sasniegt savus potenciālos klientus, lai arī kur interneta vidē viņi atrastos – meklējot informāciju Google meklētājā,

Lasīt vairāk »