JKonsult | Google Premiere Partner

Padomi Google lietotājiem

Noderīga Google informācija
Ļoti maza Google interneta meklētāja lietotāju daļa apzinās to, cik plašas iespējas piedāvā Google, tāpēc katram interneta lietotājam būtu vērtīgi zināt šī interneta meklētāja piedāvātās iespējas, kas ne tikai atvieglo ikdienišķas darbības, bet arī palīdz iegūt ļoti vērtīgu informāciju. Google var palīdzēt gan saplānot ceļojumu, gan pagatavot maltīti, kā arī paveikt daudz citu lietu.
Kā gudri izmantot Google meklētāju?
Google Goggles: Android telefonu īpašnieki, izmantojot Google Goggles lietotni, var meklēt informāciju ar attēla palīdzību. Piemēram, variet nofotografēt kādas grāmatas vāku un Google Goggles lietotne internetā atradīs informāciju par šo darbu.
Saullēkta un saulrieta laiks: Izmantojot atslēgas vārdus “sunrise” (saullēkts) un “sunset” (saulriets), iespējams noskaidrot to, cikos kādā konkrētā vietā saule lec un cikos tā riet. Piemēram, izmantojot vārdu salikumu “sunrise Latvia”, iespējams noskaidrot to, cikos konkrētajā dienā Latvijā leks saule.
Vietu meklēšana: Meklējot kādu vietu vai konkrētu adresi kartē, ievadiet vietas nosaukumu vai adresi, bet pēc tam pievienojiet šim tekstam galā vārdu “map”. Piemēram, “Ogre map”. Google meklētājs kā pirmo rezultātu piedāvās Google maps izstrādāto karti, kurā varēsiet apskatīt gan atrašanās vietu kartē, gan vietas fotoattēlus, gan apskatīt ielas attēlu.
Precīza laika uzzināšana: Lai uzzinātu pareizu laiku jebkurā pasaules vietā, Google meklētājā ievadiet vārdu “time” un vietas nosaukumu. Piemēram, ievadot vārdu salikumu “time Germany”, uzzināsiet, kāds ir pareizs laiks Vācijā.
Precīzas frāzes meklēšana: Lai meklētu precīzu frāzi vai vārdu salikumu, tas jāieliek pēdiņās. Tomēr jāņem vērā, ka, ieliekot frāzi pēdiņās, netiks iegūti rezultāti, kas satura ziņā ir līdzīgi meklētajam. Piemēram, meklējot frāzi “F. Ficdžeralds” jūs saņemsiet rezultātus tikai ar šo frāzi, bet rezultāti ar frāzi “F. S. Ficdžeralds” tiks ignorēti.
Līdzīgu vietņu meklēšana: Ja vēlaties atrast līdzīgas mājaslapas, tad Google meklētājā ievadiet vārdu “related:” un tad mājaslapas adresi, neliekot atstarpi starp kolu un mājaslapas adresi.
Valūtas kalkulators: Google meklētājā iespējams uzzināt arī valūtu kursus. Piemēram, lai uzzinātu, cik ASV dolāri jāmaksā, lai iegūtu vienu Eiro, meklētājā ierakstiet frāzi “USD in Euro”. Šo darbību iespējams veikt arī ar jebkurām citām valūtām, izmantojot oficiālos valūtu saīsinājumus.
Laika prognoze: Lai uzzinātu laika prognozi, ievadiet Google meklētājā frāzi: “weather:[vietas nosaukums]”, neliekot starp kolu un vietas nosaukumu atstarpi. Izmantojot šo paņēmienu, iespējams noskaidrot, kādi laika apstākļi valda jebkurā pasaules vietā.
Google meklētāja piedāvātās iespējas ir gandrīz bezgalīgas un, ja vien mācēsiet precīzi noformulēt savas vēlmes, izmantojot Google sniegtās iespējas un rīkus, tad vienmēr saņemsiet vēlamo rezultātu informācijas formātā. Mēs varam palīdzēt, Jums uzzināt vairāk.

Sāksim sarunu

[contact-form-7 id=”306″ title=”Contact form 1_lv”]

Google tēma

Google trendi 2021. gadam

Google reklāma ir pastāvīga vērtība, jo ar to iespējams sasniegt savus potenciālos klientus, lai arī kur interneta vidē viņi atrastos – meklējot informāciju Google meklētājā,

Lasīt vairāk »