JKonsult | Google Premiere Partner

TOP 10 lietas par jauno Google Ads redaktoru

Jau ilgstoši AdWords redaktors bijis viens no visvairāk lietotajiem un reklāmdevēju iecienītākajiem Google reklāmas produktiem, bet nu šis rīks pilnveidots un pārdēvēts par Google Ads redaktoru. Ko labu reklāmdevējiem nesušas šīs pārmaiņas?

10. Jaunā meklēšanas funkcija: Jaunajā redaktorā ir pieejama meklēšanas funkcija, kas ļauj ātri un vienkārši atrast kampaņas un nepieciešamos uzstādījumus.

9. Iebūvētās pielāgotās kārtulas: Iepriekšējās redaktora versijās iebūvētās pielāgotās kārtulas attiecās tikai uz iespējotajām reklāmas kampaņām, bet jaunajā redaktora versijā palīdzību no iebūvētajām pielāgotajām kārtulām var saņemt arī reklāmu kampaņas, kuru statuss ir “pārtraukta”, “gaida” vai “melnraksts”.

8. Video kampaņas ir vieglāk pārvaldāmas:

  • Iespējams pārvaldīt video reklāmas, kuras nevar izlaist (non-skippable).
  • Iespējams piemērot mērķa MPT cenu noteikšanas stratēģiju abu kampaņu reklāmu kopām.
  • Iespējams izveidot buferreklāmas un reklāmu kopas standarta video kampaņās.
  • Iespējams pievienot “aicinājuma uz darbību” paplašinājumus un virsraksta laukus savām TrueView reklāmām.
  • Iespējams pievienot AUD (aicinājums uz darbību) un virsraksta laukus ne tikai TrueView reklāmām, bet arī jebkurai video reklāmas kampaņai.

7. Zvanu reklāmas ir vieglāk pārvaldāmas: Tagad pilnībā tiek atbalstīti arī ziņu paplašinājumi. Iespējams izmantot papildus teksta rindas savām “tikai zvanu” reklāmām, tādējādi ļaujot sniegt potenciālajiem klientiem vairāk informācijas. Un visbeidzot, konta līmeņa zvanu pārskatus, kas pieejami samērā neilgu laiku, iespējams izmantot arī jaunajā redaktora versijā.

6. Labāki veidi, kā pārvaldīt viedo cenu noteikšanu: Kad, pārvaldot viedo cenu noteikšanu, tiek veikta jaunu stratēģiju izveide vai tiek saglabātas esošās reklāmgrupas, redaktors parādīs ieteikto MPI (mērķa maksa par ieguvumu) mērķi, kad tāds būs pieejams. Pareiza mērķa izvēlei ir būtiska nozīme, lai veiksmīgi varētu izmantot automātisko cenu noteikšanu. Reklāmdevēji tagad var pārvaldīt arī aplikāciju un displeja reklāmu cenu noteikšanas stratēģiju “Reklāmguvumu skaita maksimāla palielināšana” un video darbības.

5. Pilnīga vairāku kontu pārvaldīšana: Tagad reklāmdevējs var strādāt ar visiem saviem kontiem, atverot tikai vienu logu. Redaktors ļauj vien ar dažu klikšķu palīdzību piemērot izmaiņas vairākos kontos vienlaicīgi pat tad, ja tie atrodas dažādos MCC (My Client Center). Šīs ir nozīmīgas izmaiņas, jo vairāku kontu pārvaldīšana kļūs ērtāka un ātrāka.

4. Dienas ieteicamā budžeta aplūkošana: Kampaņu pārskatam tagad iespējams pievienot ieteicamā budžeta sleju. (Gadījumos, kad ieteikumu nebūs, šī sleja būs tukša.) Šo sleju pavisam noteikti vajadzētu izmantot kampaņām ar limitētu budžetu. Daļu kampaņu šīs izmaiņas neskars, bet tām kampaņām, kuras ietekmēs šīs izmaiņas, tas var kļūt par pozitīvu pagrieziena punktu.

3. Brīdinājumi par reklāmām, kuru sniegums varētu būt labāks: Ja tiek augšuplādēta reklāmu kopa, redaktors brīdinās par reklāmām, kurās nav izmantots trešais virsraksts un otrais apraksts. Šie jaunie teksta laukumi ir svarīgi, jo var uzlabot reklāmu sniegumu, tāpēc gadījumos, kad par tiem sanāks aizmirst, redaktors par tiem atgādinās.

2. Rediģēšanas paneļa jaunā atrašanās vieta: Kad dosieties veikt izmaiņas savā kontā, daudzi no jums noteikti pamanīs, ka rediģēšanas panelis tagad atrodas ekrāna labajā pusē. Agrāk tas atradās ekrāna lejasdaļā – vairums lietotāju pie tā jau bija pieraduši, bet, kad lietotāji pieradīs pie jaunās rediģēšanas paneļa atrašanās vietas, viņi sapratīs, cik patiesībā tas ir ērts lietošanai.

1. Tas ir vizuāli pievilcīgāks un ērtāk lietojams: Jaunā redaktora dizains ir ļoti pārdomāts un daudz ko tajā iespējams atrast intuitīvi, bet, ja tas tomēr neizdodas, tad redaktora lietotājs var izmantot desmitajā punktā minēto meklēšanas funkciju.

Avoti: Search Engine Land; Google Support; Seer Interactive

Sāksim sarunu

[contact-form-7 id=”306″ title=”Contact form 1_lv”]

Google tēma

Google trendi 2021. gadam

Google reklāma ir pastāvīga vērtība, jo ar to iespējams sasniegt savus potenciālos klientus, lai arī kur interneta vidē viņi atrastos – meklējot informāciju Google meklētājā,

Lasīt vairāk »