JKonsult | Google Premiere Partner

Google Reklāmas Tīkls

Katrs, kurš ikdienā lieto internetu, pavisam noteikti katru dienu redz vismaz pāris reklāmas, kuras redzamas, pateicoties Google Displeja reklāmu iespējām, izmantojot Google reklāmas partneru tīklu. Kas tad ir Google reklāmas tīkls un kā tas var palīdzēt tava biznesa attīstībā?

Cik plašs ir Google reklāmas tīkls?

Google reklāmas tīkls ir ļoti plašs: reklāmas, kuras ievietojis klients, parādās Google meklētāja rezultātu lapās, interneta veikalos, YouTube video krātuvē, kā arī dažādos blogos un mājaslapās (ss.lv;tvnet.lv;delfi.lv;draugiem.lv un daudzas citas vietnes ietilpst Google partneru tīklā). Katram Google AdWords pakalpojumu lietotājam, kurš iesniedzis reklāmu, ir tiesības izvēlēties to, kur viņš vēlas sava uzņēmuma reklāmu redzēt, kā arī izlemt to, cik daudz viņš gatavs par to maksāt. Izmantojot Google reklāmas tīkla priekšrocības klientus var aizsniegt, pat kad tie vēl nav izdarījuši meklējumu Google meklētājā.
Displeja reklāmas ir ērti pielāgojamas jebkurai ierīcei telefoniem, planšetēm, datoriem. Reklāmas jebkurā laikā iespējams pārveidot. Mēs palīdzēsim Jums izveidot efektīvu kampaņu, piesakies šeit.
Vairāk par Displeja reklāmām, lasi šeit.

Sāksim sarunu

[contact-form-7 id=”306″ title=”Contact form 1_lv”]

Google tēma

Google trendi 2021. gadam

Google reklāma ir pastāvīga vērtība, jo ar to iespējams sasniegt savus potenciālos klientus, lai arī kur interneta vidē viņi atrastos – meklējot informāciju Google meklētājā,

Lasīt vairāk »