image

Ремаркетинг и ретаргетинг

Повторное обращение к пользователям сайта — это один из наиболее эффективных способов, как не упустить реального потенциального клиента.
А Вы готовы к лучшему предложению?
Узнать больше
Кампании по ремаркетингу

Было бы глупо упускать потенциальных клиентов, которые уже посещали сайт Твоего предприятия и ознакомились с его предложением. Именно поэтому Ты непременно должен воспользоваться широкими возможностями ремаркетинга или ретаргетинга, то есть повторного обращения к посетителям сайта.

Кампания по ремаркетингу позволяет демонстрировать рекламы как тем, кто только видел контент Твоего предприятия или побывал на его сайте, так и тем, кто выполнил какие-либо действия: заявку, запрос и др.

Каналы ремаркетинга
Наш подход к ремаркетингу — точность, стратегия и эффективность
Модель воронки

Использование модели воронки позволяет нам подстроить решения рекламной кампании под нужды и цели потенциального клиента на каждом этапе цикла покупки.

Использование различных каналов

Используемые нами инструменты и стратегии позволяют нам отображать рекламу на различных каналах, используемых потенциальным клиентом. Безусловно, это существенно увеличивает эффективность и достигнутые результаты.

Персонализированные рекламы

Опираясь на информацию, полученную о потенциальных клиентах, например, какие страницы они просматривали, мы можем создать подходящие визуальные решения и контент-решения рекламы, чтобы они соответствовали их потребностям, интересам и пожеланиям.

Обширная сеть

Существует действительно масштабная сеть сайтов, приложений, социальных сетей и других онлайн-ресурсов, где можно разместить рекламу. Чем точнее мы ознакомимся с Твоей целевой аудиторией, тем лучше сможем использовать эту сеть в интересах Твоего предприятия.

Популярность бренда

Используя ретаргетинг или ремаркетинг, реклама Твоего предприятия может быть показана на различных сторонних ресурсах. Даже если клиент не осуществит немедленную покупку, эффект присутствия поможет Твоему предприятию способствовать продажам и популярности бренда в долгосрочной перспективе.

Подчеркнуть важнейшее

Подчеркивая важнейшее, например, скидку, конец акции, ограниченный срок подачи заявок и т.д., с помощью ремаркетинга мы также можем создавать рекламы, которые будут способствовать немедленному действию со стороны клиента.

Эффективный процесс в сотрудничестве с JKonsult

Мы адаптируем каждую кампанию под нужды и специфику каждого клиента. Мы уделяем время, чтобы получить и проанализировать данные о потенциальных клиентах, потому что таким образом мы можем запланировать и обеспечить гораздо более эффективные кампании, чем наши конкуренты.

//jkonsult.lv/wp-content/uploads/2019/11/2.svg
Почему сотрудничать с нами
Мы мыслим в категориях конверсий
Действуем в интересах клиента
Общаемся много и по теме
Ориентированы на результат
Имеем международный опыт
Отзывы наших клиентов
Ieva Lielmane
Sabiedrisko attiecību speciāliste, biroja vadītāja, SIA Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūts

J Konsult SIA vienmēr sniedz profesionālus ieteikumus, kā labāk virzīt Google Ads kampaņu atbilstoši budžetam un vēlamajam rezultātam. Augstu novērtējam J Konsult SIA komandas zināšanas un pieredzi.

Daiga Adamkoviča-Mateviča
valdes priekšsēdētāja, SIA DDRE PLUSS

Ar uzņēmumu J Konsult sadarbojamies jau ļoti ilgi, esam apmierināti ar paveikto un priecē vienmēr laikā paveiktais darbs, attieksme pret klientu ir ļoti pozitīva, vienmēr uzņēmuma darbinieki uzklausa klienta vēlmes un prot rast risinājumu pat nestandarta situācijās.

Raimonds Peļņa
biznesa attīstības direkors, SIA KODO IT

Strādājot ar JKonsult iegūsti partneri, kam pilnībā var uzticēt Google un Facebook kontus un pats par tiem aizmirst. Komandā strādā proaktīvi profesionāļi, kas paši piedāvā dažādu risinājumus, lai uzlabotu sales rezultātus. Sadarbība tiek nodrošināta attālināti, lieki neizšķiežot mūsu laiku, tajā pašā laikā komanda ātri un operatīvi atbildouz visiem jautājumiem un risina problēmsituācijas.

Oļegs Zariņš
izpilddirektors, SIA “Power Therm”

SIA “Power Therm” pateicas par labi padarītu darbu. Mēs veiksmīgi sadarbojamies ar SIA “J Konsult” jau no 2018. gada Google Adwords reklāmas kampaņas vadīšanas jomā. Pa šo laiku, pateicoties SIA “J Konsult”, mums izdodas paaugstināt savas mājas lapas apmeklēšanas skaitu un mūsu uzņēmuma atpazīstamību. Mēs iesakām citiem klientiem sadarboties ar SIA “J Konsult”, kā ar profesionāļiem savā jomā.

Anna Krakhina
vecākā mārketinga vadītāja (Senior Marketing Executive), Caudwell Collection

We have been working with JKonsult since January 2020 because we needed assistance with Google and Yandex Ads that are focused on the Russian market. The team made sure that everything was set up correctly from the start. They produced detailed monthly reports and offered advice on how to improve our conversion rates. We have found the team at JKonsult to be very professional and highly responsive.

Dmitrijs Ņikitins
valdes loceklis, SIA Baltic optics

У ребят быстрая, четкая и профессиональная реакция на наши запросы. Сотрудничеством доволен!

Aldis Repša
valdes loceklis, SIA Greising Latvia

Ļoti augstu vērtēju SIA J Konsult ieguldīto darbu nozares un tās aktualitāšu izpētē un pareizo atslēgas vārdu piemērošanā!

Monta Līvija Mortukāne
Klientu apkalpošanas speciāliste, SIA LATVIJAS MEŽS

SIA “J Konsult” vada mūsu Google Ads kampaņu. Tā tika izstrādāta atbilstoši mūs uzņēmuma vēlmēm un iespējām. Pateicoties Google Ads kampaņai ir sasniegti pirmie mērķi. Lai gan ar SIA “J Konsult” sadarbojamies salīdzinoši nesen, jau šobrīd esam apmierināti ar komunikāciju, ieteikumiem un sadarbības rezultātiem. Paldies SIA “J Konsult”!

Oscar Barshevsky
CEO - Recycling A Ltd.

For more than 10 years our business is using Google Adwords for advertising in London/UK. Three years ago we were lucky enough to become J Konsult client. Since we are J Konsult client our Google Ads performance is more than satisfactory. Always great response time and professional attitude from their staff. Happy with the service and costs. Can recommend.

Imants Isaks
Valdes loceklis - SIA Valants

Sadarbojamies ar SIA J Konsult kopš 2017. gada. Mūsu mājas lapa un tajā integrētais e-veikals šo 2 gadu laikā ir kļuvis pamanāmāks un atpazīstamāks mūsdienu internetā. Par to paldies – J Konsult SIA. Uz sadarbību!

Karīna Priede
Mārketinga vadītāja - SIA Baumit

Strādājot uzņēmumā Baumit jau gadu kopā ar J Konsult, varu teikt tikai labākās atsauksmes. Gada laikā esam uz pusi pieaudzējuši uzņēmuma profila sekotāju skaitu, kas būvniecības industrijā ir būtisks lēciens. J Konsult noteikti ir labākais līgums ko izdevās noslēgt. Mūsdienās sociālie un digitālie mēdiji ir svarīga komunikācijas platforma, ar J Konsult, pilnīgi noteikti, uzņēmums komunikācija ir drošās rokās. Ir sajūta, ka J Konsult komanda ir īstajā vietā un strādā ar aizrautību!

Lauris Sbitņevs
Valdes loceklis - Asmāra SIA

Esam ļoti apmierināti ar “SIA J Konsult” darbu vadot mūsu Google Ads kampaņu. “SIA J Konsult”  vada mūsu Google Ads kampaņu atbilstoši mūsu budžetam un prasībām, lieliska komunikācija un izsmeļošas atskaites. Iesakām sadarboties ar šo uzņēmumu visiem. Paldies

Maksims Solomatins
Valdes loceklis - DR. SOLOMATINA ACU REHABILITĀCIJAS UN REDZES KOREKCIJAS CENTRS SIA

Ar uzņēmumu SIA J Konsult sadarbojamies jau vairākus gadus. Tiešām prieks periodiski dzirdēt komplimentus no citiem mūsu partneriem par AdWords search kanāla rezultātiem. Esam apmierināti ar sadarbības rezultātiem un plānojam kopā sasniegt vēl augstākus mērķus digitālajā vidē.

Ainis Kalmanis
Valdes loceklis - SIA Privacon Baltics

Laika periodā no 2016. gada janvāra līdz šim brīdim “SIA J Konsult”sniedz mums mārketinga un reklāmas pakalpojumus saskaņā ar noslēgtiem līgumiem, tai skaitā mājaslapas izveidē, Google Adwords reklāmas kampaņās. Ar šo atsauksmi apliecinu, ka “SIA J Konsult”  pilda uzņemtās saistības saskaņā ar līgumiem labā kvalitātē un atrunātajos termiņos.

Iesakām SIA “J Konsult” kā labu sadarbības partneri.

Aleksandrs Vinslovs
Valdes loceklis - SIA Komanda24

SIA J Konsult strādā ātri un efektīvi, komunikācija ir izcila, mūsu sadarbība nesusi daudz jaunus klientus un palīdzēja noturēt esošos, priecāsimies veidot sadarbību arī turpmāk! Šis uzņēmums saprot, kas nepieciešamas ir klientam. Paldies

Juris Feldmanis
Valdes loceklis - SIA Siguldas Bloks

Ar SIA J Konsult strādājam jau vairākus gadus, ar sadarbību esam ļoti apmierināti, laba komunikācija un rezultāts. Pēdējā laikā sanāk atteikt daudz Jūsu konkurentiem, vēlreiz teikšu, ka esam ļoti apmierināti ar mūsu sadarbību.

Viktorija
Uzņēmuma pārstāvis – SIA Alutec

Esam sadarbojušies ar citām aģentūrām, J Konsult pieeja atšķīrās jau no pašas tikšanās – tieša saruna, atklāti, un pats galvanais, rezultatīvi. Pieteikumi, zvani – viss notiek. Puiši ieteica, ko uzlabot mājaslāpā, lai rezultāts būtu vēl labāks. Paldies

Regīna Vucāne
Valdes locekle – SIA King Koil Baltic

“Paldies par Jūsu darbu, esiet īsti profesionāļi.”

Signe Mālmane
Valdes locekle – SIA “Dr. Mālmanes zobārstniecība"

“Priecājos par sadarbību! Tā turpinās jau vairāk nekā 2 gadus, esmu ļoti apmierināta. Ir uzlabota mājaslapa, pielāgota mūsdienu prasībām. Klientu atsauksmes ir ļoti pozitīvas!”

Natalja Kazakova
valdes locekle – SIA Tersus

“SIA “TERSUS” pateicas par izdarīto kvalitatīvo un ātro darbu! Īpaši vēlamies atzīmēt Jūsu kompānijas profesionalitāti, darot savu darbu un komunicējot ar klientiem”

Linda Tkačuka
Valdes locekle – SIA Thomson solutions

SIA ”THOMSON Solutions” augsti novērtē sadarbību. Vienmēr tiek laicīgi sniegta atbilde un papildus saņemam ieteikumus, kas noder jaunu klientu piesaistē Google meklātājā. Kā arī esam ļoti apmierināti ar mājas lapas izveidi – viss tikai izdarīts termiņos un ar lielu atbildību!

Agita Lāce
Direktore – SIA Autoskoala

Milzīgs paldies J Konsult SIA par sadarbību, profesionāls skatījums un tikpat profesionāli padomi.Puiši nekad neateiks padomu un sniegs palīdzību, laikam varu pat teikt jebkurā dienakts laikā jo Jānis uz e pastu atbild pat ļoti vēlu nakts stundās, kad man kā klientam ir vienīgais mierīgais laiks lai uzdotu jautājumu, pat negaidot atbildi tik vēlu, es to saņemu vienmēr.Vienmēr viss tiks sīki un smalki izstāstīts un doti padomi, kā labāk rīktoties.Šī firma ir speciālisti savā jomā, milzīgs paldies Jums.Noteikti iesaku arī citiem.

Aivis Danga
Tirdzniecības vadītājs – A/S „Lord’s & Co"

“Pateicoties SIA “J Konsult” izpratnei un tehniskajam atbalstam, esam būtiski attīstījuši mūsu produktu atpazīstamību interneta vidē.
“J Konsult” pastāvīgi seko līdzi un piedāvā jaunākos risinājums šajā jomā sadarbībā ar meklētājsistēmu Google.”

Oskars Smudzis
Pārstāvis – SIA Ģeo Eko Risinājumi

“Paldies par līdzšinējo sadarbību! Mēs novērtējam Jūsu ieguldīto darbu mūsu uzņēmuma attīstībā un klientu piesaistē. Ar Jums strādāt ir viegli un patīkami. Ceram uz produktīvu sadarbību arī turpmāk. Novēlam Jums veiksmīgu turpmāko darbību!”

Simmon Morre
Savants LTD

SO FAR SO GOOD!!!!!
You will be pleased to know that we have already invoiced 3 new clients – with a value of over £8k – so in the early days – well done to you and your team!!!!
We do have another 2 potential clients which we are working with!!!
Kind regards,
Simmon Morrel

Начнём разговор