Reklāma Yandex

Sasniedz savu potenciālo klientu NVS valstīs.

Reklāma Yandex meklētājā

Krievijas tirgus sasniegšana – reklamēšanās Yandex Direct ļauj reklāmdevējiem sasniegt Krievijas un NVS tirgus, uzrunājot potenciālos klientus interneta vidē, ko tie lieto visbiežāk.
Reklāmas – izmanto teksta un displeja reklāmas vēlamās auditorijas sasniegšanai, iespējams ģeogrāfiskais un demogrāfiskais “tārgetings” (auditorijas atlases).

Yandex reklāmas cenas – salīdzinot ar Google reklāmas cenām , Krievijā cenas ir nedaudz augstākas. Izskaidrojams ar to, ka Yandex konkrētajās valstīs: Krievijā, Turcijā, Ukrainā, Baltkrievijā un Kazahstānā, ir tirgus līderis un meklējumu skaits ir ļoti augsts.

Reklāmas iespējas

Reklāmu izvietojums
Top pozīcijas – 3 pozīcijas, kas atrodas lapas augšpusē. Par atrašanos šajā blokā, maksa par klikšķi ir augstāka nekā visā pārējā lapā.
Garantētās pirmās lapas pozīcijas – 4 pozīcijas, kas atrodas pirmās lapas beigās.
Dinamiskais novietojums – 5 pozīcijas lapas atlases rezultāta labajā pusē.

Yandex reklāmas cenas – salīdzinot ar Google Reklāmu, Krievijā cenas ir nedaudz augstākas. Izskaidrojams ar to, ka Yandex konkrētajās valstīs: Krievijā, Turcijā, Ukrainā, Baltkrievijā un Kazahstānā, ir tirgus līderis un meklējumu skaits ir ļoti augsts.

  • Yandex, atkarībā no nozares, klikšķa cena var sasniegt 25 $ un vairāk (mūsu pieredze). Līdz ar to reklāmas stratēģijas izstrādei ir jāpievērš liela vērība un precizitāte.
  • Yandex Direct piedāvā ļoti precīzi atlasīt mērķa auditoriju, izslēgt nevēlamo mērķa auditoriju, tādējādi maksājot tikai par Jums vēlamo potenciālo klientu klikšķiem.
  • Izmantojot Yandex piedāvātās reklāmas iespējas, var uzrunāt konkrētu apgabalu, pilsētu iedzīvotājus. Precīza mērķauditorijas atlase.
  • Yandex Reklāmu ir iespējams sasaistīt ar krievu valodas vārdiem, tāpat arī pašai reklāmai ir jābūt krievu valodā.
    Atslēgas vārdus atlasam atbilstoši Jūsu mājaslapai un vēlamajam rezultātam, iespējams ļoti plašs atslēgas vārdu pielietojums. Mēs atlasīsim Jums atslēgas vārdus, kas nesīs Jums vēlamo rezultātu

Vai Yandex Reklāma ir dārgāka nekā Google Reklāma?

Jā un nē, jautājums ir kā strādā?! Precīzs darbs un reklāmu attīstība noved pie zemākām izmaksām. Prioritāte ir mērķa sasniegšana, tad izmaksas arī būs zemākas.

Yandex priekšrocības?

Iespēja aizsniegt auditoriju, kas neizmanto Google meklētāju, un citādi ir ļoti grūti pieejama.

Minimālās Yandex reklāmas izmaksas?

Atkarībā no Jūsu produkta un mērķa. Aģentūras izmaksas sākot no 70 EUR + PVN.

KO MŪSU KLIENTI SAKA PAR MUMS?

Natalja Kazakova

“SIA TERSUS pateicās par izdarīto kvalitatīvo un ātro darbu! Īpaši vēlamies atzīmēt Jūsu kompānijas profesionalitāti, darot savu darbu un komunicējot ar klientiem”

Natalja Kazakovavaldes locekleSIA Tersus
Oskars Smudzis

Paldies par sadarbību līdz šim! Mēs novērtējam Jūsu ieguldīto darbu mūsu uzņēmuma attīstībā un klientu piesaistē. Ar Jums strādāt ir viegli un patīkami. Ceram uz produktīvu sadarbību arī turpmāk. Novēlam Jums veiksmīgu turpmāko darbību!

Oskars SmudzisPārstāvisSIA Ģeo Eko Risinājumi
Signe Mālmane

Priecājos par sadarbību! Tā turpinās jau vairāk kā 2 gadus, esmu ļoti apmierināta.Ir uzlabota mājas lapa, pielāgota mūsdienu prasībām.Klientu atsauksmes ir ļoti pozitīvas!

Signe MālmaneValdes locekleSIA “Dr. Mālmanes zobārstniecība"
Aivis Danga

Pateicoties SIA “J Konsult” izpratnei un tehniskajam atbalstam, esam būtiski attīstījuši mūsu produktu atpazīstamību Interneta vidē.
J Konsult pastāvīgi seko līdzi un piedāvā jaunākos risinājums šajā jomā sadarbībā ar meklētājsistēmu Google.

Aivis Danga Tirdzniecības vadītājs A/S „Lord`s & Co”