Par Google Adwords

Mēs veidojam ilgtermiņa attiecības, balstoties uz rezultātu

Google Adwords atslēga panākumiem

Google AdWords ir programma, kas ļauj uzņēmumiem reklamēties Google atlases rezultāta lapās un Google reklāmas tīklā, sasniedzot klientus ārpus Google mājaslapas, piemēram, tvnet.lv vai ss.lv (un daudzās citās mājaslapās).
Google Adwords dod iespēju Jūsu uzņēmuma informācijai parādīties vēlamajā laikā, vēlamajai auditorijai, parādīties tiem, kas:
* meklē, Jums saistošos meklējumus,
* ir bijuši Jūsu mājaslapā,
* tikai sāk domāt par Jūsu produktu,
* atbilst Jūsu klientu pazīmēm.

Tas ir efektīvākais veids, kā sasniegt Jums vēlamo mērķauditoriju. Google ir populārākais meklētājs pasaulē un tāds būs vēl daudzus gadus. Katru mēnesi Google piedāvā dažādus atjauninājumus un uzlabojumus, lai Jūs vēl precīzāk varētu aizsniegt savu klientu tieši tad, kad viņš ir gatavs izdarīt pirkumu, vai tikai sāk domāt par Jums vēlamo darbību.

Ik dienas tiek izdarīti simtiem un pat tūkstošiem meklējumu Jūsu nozarē. Katrs no šiem meklējumiem var būt Jūsu potenciālais klients. Jautājums ir tikai viens:
“Kur Jūsu uzņēmuma informācija atrodas Google atlases rezultātā ?”

Ieguvumi no Google Adwords

Precīzi un izmērāmi ieguvumi.

Precīza vajadzīgās auditorijas atlase.

Maksā par rezultātu.

 Mērķu definēšana. Izsmeļoša statistika.

Pārredzami un paredzami reklāmas tēriņi.

Reklāmas atlase pēc ģeogrāfiskās atrašanās vietas.

Reklāmas atlase pēc demogrāfiskiem datiem.

Mobilās reklāmas, iespēja sasniegt operatīvi Jūsu klientu.

Iespēja aizsniegt vēlamo auditoriju, kad vēl tā nav izdarījusi meklējumu.

Atkārtotais mārketings, reklāmu sekošana mājaslapu apmeklētājiem.

 • Reklāmas precizitāte

  Reklāma tieši Jūsu potenciālajam klientam. Iespēja uzrunāt atsevišķus rajonus, pilsētās, vai pat mikrorajonus lielās pilsētās un tās ir tikai ģeogrāfijas auditorijas segmentēšanas iespējas, vēl ir demogrāfiskās un interešu segmentēšanas iespējas, kā arī remārketings.

 • Izmaksu kontrole

  Izvēlies atbilstošu budžetu mērķu sasniegšanai, maini to. Iespēja izmantot dažādas PPC (paid-per-click) stratēģijas, lai sasniegtu sev vēlamo rezultātu.

 • Izmaksu efektivitāte

  Definē mērķi, saproti mērķa sasniegšanas izmaksas. Piemērs, Jūsu mērķis ir zvana saņemšana, tātad skaidri zināms, cik Jums izmaksā viens zvans, kuri atslēgas vārdi, reklāmas ģenerē šos zvanus utt.

 • Auditorijas aizsniegšana

  Aizsniedz savu potenciālo klientu stacionārā, portatīvā, mobilā ierīcē, aplikācijā, ziņu portālā, youtube utt., Google piedāvā plašākās klientu aizsniegšanas iespējas ar reklāmām un ar Adsense programmu.

 • Reklāmas iespējas

  Atslēgas vārdu reklāmas, tikai zvana reklāmas, banera reklāmas, dažādi paplašinājumi, produktu reklāmas, kontekstuālo baneru reklāmas, produktu karuseļi un daudzi citi veidi, kā sasniegt savu potenciālo klientu.

Mēs palīdzēsim Jums pelnīt vairāk!

Tā ir abpusēja komunikācija, labāko risinājumu piemērošana Jūsu biznesa izaugsmei.

Please wait...

KO MŪSU KLIENTI SAKA PAR MUMS?

Natalja Kazakova

“SIA TERSUS pateicās par izdarīto kvalitatīvo un ātro darbu! Īpaši vēlamies atzīmēt Jūsu kompānijas profesionalitāti, darot savu darbu un komunicējot ar klientiem”

Natalja Kazakovavaldes locekleSIA Tersus
Oskars Smudzis

Paldies par sadarbību līdz šim! Mēs novērtējam Jūsu ieguldīto darbu mūsu uzņēmuma attīstībā un klientu piesaistē. Ar Jums strādāt ir viegli un patīkami. Ceram uz produktīvu sadarbību arī turpmāk. Novēlam Jums veiksmīgu turpmāko darbību!

Oskars SmudzisPārstāvisSIA Ģeo Eko Risinājumi
Signe Mālmane

Priecājos par sadarbību! Tā turpinās jau vairāk kā 2 gadus, esmu ļoti apmierināta.Ir uzlabota mājas lapa, pielāgota mūsdienu prasībām.Klientu atsauksmes ir ļoti pozitīvas!

Signe MālmaneValdes locekleSIA “Dr. Mālmanes zobārstniecība"
Aivis Danga

Pateicoties SIA “J Konsult” izpratnei un tehniskajam atbalstam, esam būtiski attīstījuši mūsu produktu atpazīstamību Interneta vidē.
J Konsult pastāvīgi seko līdzi un piedāvā jaunākos risinājums šajā jomā sadarbībā ar meklētājsistēmu Google.

Aivis Danga Tirdzniecības vadītājs A/S „Lord`s & Co”

Jūsu informācija nekad netiks nodota trešajām personām.