Mēs veidojam ilgtermiņa attiecības, balstoties uz rezultātu

Mēs palīdzēsim Jums pelnīt vairāk!

Tā ir abpusēja komunikācija, labāko risinājumu piemērošana Jūsu biznesa izaugsmei.

Please wait...
  • Izdevīgs, efektīvs un individuāls piedāvājums

    Piedāvājumu veidojam individuāli, ņemot vērā Jūsu vēlmes un budžetu. Rezultātu GARANTĒJAM jebkura veida piedāvājumam.

  • Vairāk derīgu mājaslapas apmeklējumu un klientu.

    Statistikas analizēšana un regulāra kampaņu uzlabošana. Jums vēlamās auditorijas PRECĪZA uzrunāšana.

  • Pievienotā vērtība sadarbībai

    Iegūstiet kādu no mūsu klientu sistēmām (SMS/Epastu, vai sociālo kontu uzturēšanai). Iegūstiet BEZMAKSAS mārketinga un reklāmas konsultācijas.

Natalja Kazakovavaldes locekle – SIA Tersus

“SIA “TERSUS” pateicas par izdarīto kvalitatīvo un ātro darbu! Īpaši vēlamies atzīmēt Jūsu kompānijas profesionalitāti, darot savu darbu un komunicējot ar klientiem”

Oskars SmudzisPārstāvis – SIA Ģeo Eko Risinājumi

“Paldies par līdzšinējo sadarbību! Mēs novērtējam Jūsu ieguldīto darbu mūsu uzņēmuma attīstībā un klientu piesaistē. Ar Jums strādāt ir viegli un patīkami. Ceram uz produktīvu sadarbību arī turpmāk. Novēlam Jums veiksmīgu turpmāko darbību!”

Signe MālmaneValdes locekle – SIA “Dr. Mālmanes zobārstniecība"

“Priecājos par sadarbību! Tā turpinās jau vairāk nekā 2 gadus, esmu ļoti apmierināta. Ir uzlabota mājaslapa, pielāgota mūsdienu prasībām. Klientu atsauksmes ir ļoti pozitīvas!”

Aivis DangaTirdzniecības vadītājs – A/S „Lord’s & Co"

“Pateicoties SIA “J Konsult” izpratnei un tehniskajam atbalstam, esam būtiski attīstījuši mūsu produktu atpazīstamību interneta vidē.
“J Konsult” pastāvīgi seko līdzi un piedāvā jaunākos risinājums šajā jomā sadarbībā ar meklētājsistēmu Google.”

Regīna VucāneValdes locekle – SIA King Koil Baltic

“Paldies par Jūsu darbu, esiet īsti profesionāļi.”

Dace MatuleValdes locekle – SIA Matules un Melkas ginekoloģijas privātklīnika

21 gadsimts nav iedomājams bez ātri pieejamas un ticamas informācijas jebkurā dzīves jomā, profesijā, problēmas risinājumā.

Es vienmēr aizdomājos, kādi kritēriji bija ārsta izvēlei pagājušā gadsimtā. Laba slava, zelta rokas, zināšanas un silta sirds – nemainīgas vērtības, noteicošas arī šodienas ārsta izvēlē. Ja pirms 100 gadiem informācija ceļoja kā vārds no mutes mutē, tad šodien tie ir daži klikšķi interneta vietnēs ,un mums jau rodas iespaids kur un kurš var risināt sasāpējušo problēmu.

Nu jau vairāk kā 2 gadus Matules un Melkas ginekoloģijas privātklīnikas sadarbības partneris ir SIA “J Konsult”.

Mums ir zināšanas un risinājumi sievietes veselības jautājumos un problēmās,”J Konsult”- zināšanas, kā ļoti taktiskā, estētiskā un elegantā veidā un stilā to atspoguļot klīnikas mājas lapā. Esam īpaši gandarīti par ideju atspoguļot mūsu  emocijas un idejas FB lapā: “Katra sieviete ir pelnījusi cieņu un sapratni, katrs bērns ir pelnījis mīlestību un veselus vecākus”.

Paldies Jums par pozitīvu sadarbības modeli! Kā cilvēka organismā – neviena šūna nespēj funkcionēt viena pati, 21 gadsimtā cilvēku sabiedrībā nav iespējams strādāt bez līdzīgi domājošiem ļoti dažādās profesionālās sfērās!

Agita LāceDirektore – SIA Autoskoala

Milzīgs paldies J Konsult SIA par sadarbību, profesionāls skatījums un tikpat profesionāli padomi.Puiši nekad neateiks padomu un sniegs palīdzību, laikam varu pat teikt jebkurā dienakts laikā jo Jānis uz e pastu atbild pat ļoti vēlu nakts stundās, kad man kā klientam ir vienīgais mierīgais laiks lai uzdotu jautājumu, pat negaidot atbildi tik vēlu, es to saņemu vienmēr.Vienmēr viss tiks sīki un smalki izstāstīts un doti padomi, kā labāk rīktoties.Šī firma ir speciālisti savā jomā, milzīgs paldies Jums.Noteikti iesaku arī citiem.

ViktorijaUzņēmuma pārstāvis – SIA Alutec

Esam sadarbojušies ar citām aģentūrām, J Konsult pieeja atšķīrās jau no pašas tikšanās – tieša saruna, atklāti, un pats galvanais, rezultatīvi. Pieteikumi, zvani – viss notiek. Puiši ieteica, ko uzlabot mājaslāpā, lai rezultāts būtu vēl labāks. Paldies

Linda TkačukaValdes locekle – SIA Thomson solutions

SIA ”THOMSON Solutions” augsti novērtē sadarbību. Vienmēr tiek laicīgi sniegta atbilde un papildus saņemam ieteikumus, kas noder jaunu klientu piesaistē Google meklātājā. Kā arī esam ļoti apmierināti ar mājas lapas izveidi – viss tikai izdarīts termiņos un ar lielu atbildību!

+371 25707255