Google Adwords kontu uzturēšana

Jūsu izvirzīto mērķu sasniegšana, kampaņas uzlabojumi, regulāras atskaites un ieteikumi jo grūtāks mērķus, jo interesantāk.

Individuāla sadarbība, kas balstīta uz rezultāta radīšanu. Fiksējam visu, ko var nofiksēt no vērtīgajām darbībām (pirkumi, zvani, epasti, formas, pdf lejuplādes utt., ). Detalizētas atskaites kaut katru dienu. Vienreiz mēnesī apkopojam mājaslapas kopējās darbības rādītājus. Esam Google Premiere partneri, rezultātu garantējam. Pazvani, atraksti  – parunāsim.

Strādāt ar mums ir viegli un efektīvi

 • Biznesa izprašana

  Jūsu biznesa izprašana. Potenciālā klienta analizēšana. Labākā risinājuma sagatavošana. Nozares statistikas analizēšana.

 • Stratēģija. Mērķi

  Labākā risinājuma piemērošana Jūsu mērķu sasniegšanai. Mērķu iestatīšana mājaslapā – zvanu, pirkumu, pietiekumu formu utt., fiksēšana.

 • Kampaņas optimizācija. Informēšana.

  Ņemot vērā mērķa izpildes datus, uzlabjam Jūsu Google Adwords reklāmas kampaņas, lai tās būtu efektīvākas, nekā bija vakar.

 • Dati. Statistika. Atskaites

  Fiksējam visu, ko var nofiksēt, uzlabojam reklāmas kampaņu ņemot vērā Jūsu izvirzītos mērķus un esošo mērķu izpildes rādītājus. Atskaites katru dienu – Google data studio. Ikmēneša atskaites izmantojot Google Analytics, Google Adwords, Google search Consule datus. Atskaites saņemiet PDF formā. Strādājam ar Google API. Mums ir svarīgi, lai Jūs esat informēti par visu, kas notiek Jūsu Adwords kontā un ko mēs darām, lai sasniegtu Jūsu izvirzītos mērķus.

 • Ilgtermiņa sadarbība

  Strādājam, lai Jūs gribētu ar mums strādāt vēl un vēl 🙂

  Darbs rada rezultātu, rezultāts – sadarbību.

Kas ietilpst aģentūras darba pienākumos uzturot Google Adwords kontu ?

Precīzi veidotas reklāmas kamapņas. Mērķa iestatīšanas. Reklāmas optimizācija. Ikdienas, ikmēneša atskaites. Ieteikumi un labāki risinājumi izvirzīto mērķu sasniegšanai. Darbs ar mājaslapas apmeklētājiem, esošiem klientiem – baneru sekošana, baneru izveide utt., Darbi ir tiešām daudz.

Vai darba samaksas summa aģentūrai par Google Adwords konta uzturēšanu, maina aģentūras ieguldīto laiku ?

Protams. Uzsākot sadarbību mēs analizējam esošo Google Adwords konta situāciju, Jūsu reklāmas kampaņas kapacitāti, saprotam mūsu darba apjomu un vienojamies par ikmēneša samaksu.

Kādi ieguvumi man, kā klientam ?

Daudzas ikdienas lietas veic mūsu programētas sistēmas – atskaites, budžeta, konversijas datu monitorings, līdz ar to Jūs saņemat vairāk… vairāk aģentūras laika, plašāku pakalpojuma klāstu, vairāk uzmanības.

Kādēļ mēs varam labāk ?

 • Dzīve. Hobijs

  Darbojamies reklāmā kopš 2006 gada. Pirmā Adwords kampaņa izveidota 2009 gadā. Klientu piesaiste, tas ir tas, ko mēs mākam darīt un darām labi.

 • Pārdošanas domāšana

  Kā pārdot labāk ? Vai šī mājaslapa pārdod ? Vai šī reklāma pārdod ? Analizējam mājaslapu un nosakām tās vājās vietas – uzlabojam tās, lai sasniegtu labākus pārdošanas rezultātus.

 • Bez statistikas, nav rezultāta

  Analizējam pagātni, lai nodrošinātu labāku nākotni. Dati ir visa pamatā, reklāma bez statistikas ir bezjēdzīgi. Strādājam ar Google API, kas mums nodrošina zibenīgu datu apstrādi, reklāmas uzlabošanu, ņemot vērā sasniegtos rezultātus.

 • Domājam Jūsu vietā

  Ieteikumi, reklāmu uzlabojumi, stratēģiju maiņas. Mēs domājam, rīkojamies un informējam Jūs.

 • Izmaksas

  Aģentūras izmaksas sākot no 70 EUR + PVN/ mēnesī. Aģentūras izmaksas atkarīgas no Jūsu plāniem, Jūsu reklāmas budžeta.

Jebkura veida sadarbībai mērķis ir sasniegt klienta vēlamo rezultātu. Mūsu uzdevums ir sniegt labāko rezultātu Jūsu izvēlētajā sadarbības modelī. Laba sadarbība ir tad, kad abas puses to vēlas, klients uzticas un saprot, ka mēs strādājam viņa labā un izmantojam savas zināšanas, lai sasniegtu klienta izvirzītos mērķus, tas ir mūsu sadarbības pamats.

Kādas priekšrocības, izvēloties maksāt aģentūrai par darbu atsevišķi?

Iespēja regulēt Google budžetu atsevišķi. Vienoties par konkrētu laiku, kas tiek pavadīts, optimizējot Jūsu Google Adwords kampaņu.

Vai Google reklāmas budžets tiek aplikts ar PVN?

Google reklāmas budžets netiek aplikts ar 21%  PVN likmi.

Vai aģentūras maksa var mainīties sadarbības laikā?

Var, ņemot vērā darāmos darbus, kā arī Jūsu mērķi sadarbības laikā var mainīties.

Kādiem uzņēmumiem Jūs ieteiktu izvēlēties atsevišķu maksāšanas modeli?

Tādiem,  kuru reklāmas budžets ir sākot no 500 EUR mēnesī.

Saņemt atbilstošu piedāvājumu

Piedāvāsim Jums efektīvu piedāvājumu, kas palīdzēs iegūt jaunus klientus.

Mēs palīdzēsim Jums pelnīt vairāk!

Tā ir abpusēja komunikācija, labāko risinājumu piemērošana Jūsu biznesa izaugsmei.

Please wait...
 • Individuāla attieksme

  Iepazīstam Jūsu biznesu un piemērojam atbalstošāko piedāvājumu Jūsu uzņēmumam.

 • Izdevīgs piedāvājums

  Efektīvi, nav dārgi. Pārliecinies!

 • Sertificēti eksperti

  Ar reklāmu strādājam kopš 2006. gada. Esam sertificēti Google partneri.

 • Iegūsti vairāk

  Reklāmas konsultācijas. Konsultējam savus klientus reklāmas jautājumos. Bez maksas!

 • Programmējam

  Izstrādājam mājaslapas, interneta veikalus, noliktavu sistēmas. Uzlabojam defektus mājaslapās. Izstrādājam pieteikuma formas, paaugstinām ROI.

KO MŪSU KLIENTI SAKA PAR MUMS?

(Visas atsauksmes)

Natalja Kazakova

“SIA TERSUS pateicās par izdarīto kvalitatīvo un ātro darbu! Īpaši vēlamies atzīmēt Jūsu kompānijas profesionalitāti, darot savu darbu un komunicējot ar klientiem”

Natalja Kazakovavaldes locekleSIA Tersus
Oskars Smudzis

Paldies par sadarbību līdz šim! Mēs novērtējam Jūsu ieguldīto darbu mūsu uzņēmuma attīstībā un klientu piesaistē. Ar Jums strādāt ir viegli un patīkami. Ceram uz produktīvu sadarbību arī turpmāk. Novēlam Jums veiksmīgu turpmāko darbību!

Oskars SmudzisPārstāvisSIA Ģeo Eko Risinājumi
Signe Mālmane

Priecājos par sadarbību! Tā turpinās jau vairāk kā 2 gadus, esmu ļoti apmierināta.Ir uzlabota mājas lapa, pielāgota mūsdienu prasībām.Klientu atsauksmes ir ļoti pozitīvas!

Signe MālmaneValdes locekleSIA “Dr. Mālmanes zobārstniecība"
Aivis Danga

Pateicoties SIA “J Konsult” izpratnei un tehniskajam atbalstam, esam būtiski attīstījuši mūsu produktu atpazīstamību Interneta vidē.
J Konsult pastāvīgi seko līdzi un piedāvā jaunākos risinājums šajā jomā sadarbībā ar meklētājsistēmu Google.

Aivis Danga Tirdzniecības vadītājs A/S „Lord`s & Co”