Facebook Remārketings

Mēs veidojam ilgtermiņa attiecības, balstītas uz rezultātu.

Mājaslapas apmeklētāju atkārtota uzrunāšana Facebook

Iespēja uzrunāt Jūsu mājaslapas apmeklētāju ar konkrētu piedāvājumu Facebook. Efektīvs veids, kā uzlabot pārdošanas, atpazīstamības rādītājus. Ne visi cilvēki veic pirkumu vai Jums vēlamo darbību, pirmo reizi apmeklējot Jūsu mājaslapu, tādēļ svarīgi ir pēc iespējas vairāk un precīzāk par savu piedāvājumu atgādināt.

Kā darbojas Facebook atkārtotais mārketings?

Facebook atkārtotais mārketings darbojas līdzīgi kā Google atkārtotais mārketings. Piemēram, kāds apmeklējis Jūsu interneta veikalu, bet pametis to, neveicot pirkumu, vai lejuplādējis savā viedtālrunī Jūsu uzņēmuma aplikāciju, bet nav to izmantojis – šis interneta lietotājs bijis tikai soli no tā, lai paaugstinātu konversijas rādītājus, tomēr nav to izdarījis. Atkārtotais mārketings ļauj sasniegt un atkārtoti uzrunāt interneta lietotājus Facebook sociālajā portālā, kas jau reiz izrādījuši interesi par Jūsu uzņēmuma piedāvājumu.

Remārketings

Facebook remārketinga reklāmas obligāti nav jārāda visiem, kas apmeklējuši Jūsu mājaslapu vai lejuplādējuši jūsu uzņēmuma aplikāciju – tās iespējams rādīt arī tikai tiem, kas aplūkojuši kādu konkrētu produktu vai mājaslapas sadaļu.

Facebook atkārtotais mārketings (Facebook remarketing) lieliski noder, lai piesaistītu Jūsu uzņēmuma Facebook lapai jaunus sekotājus, kas iepriekš apmeklējuši uzņēmuma mājaslapu. Tādējādi tiks garantēts, ka Jūsu uzņēmuma jaunumus potenciālie klienti redzēs regulāri un remārketinga sniegtie augļi būs jūtami ilgtermiņā, tieši tāpēc reklāma Facebook ir tik izdevīga.

Facebook atkārtotā mārketinga sniegtie ieguvumi:

Paaugstināti konversijas rādītāji;

Samazinātas izmaksas par reklāmas kampaņām;

Iespējams rādīt reklāmu tikai cilvēkiem, kas ir ieinteresēti Jūsu reklāmas piedāvājumā;

Iespējams atgādināt par savu piedāvājumu, kamēr potenciālais klients vēl tikai domā par savu izvēli;

Iespēja uzrunāt atkārtoti Jūsu klientu vai potenciālo klientu. Lojalitātes stiprināšana.

Facebook remārketings ļauj reklamēt arī Jūsu uzņēmuma Facebook lapu, tādējādi ļaujot potenciālajiem klientiem iepazīties ar plašāku uzņēmuma piedāvājumu un atsauksmēm;

Iespējams rūpīgi atlasīt reklāmas mērķauditoriju;

Elastīgas reklāmas kampaņas izmaksas – piemērotas gan lieliem, gan ļoti maziem uzņēmumiem;

Iespējams izmantot dažādas remārketinga stratēģijas, apvienot ar Google reklāmu kampaņām (Google cenas šeit);

Vai reklāmu redzēs jebkurš mājaslapas apmeklētājs ?

Jā, tikai viens nosacījums – viņam ir jābūt Facebook profilam.

Cik maksā remārketings Facebook?

Maksas var būt dažādas,  mēs iesakām atvēlēt vismaz 50 EUR mēnesī Facebook reklāmai.

KO MŪSU KLIENTI SAKA PAR MUMS?

Natalja Kazakova

“SIA TERSUS pateicās par izdarīto kvalitatīvo un ātro darbu! Īpaši vēlamies atzīmēt Jūsu kompānijas profesionalitāti, darot savu darbu un komunicējot ar klientiem”

Natalja Kazakovavaldes locekleSIA Tersus
Oskars Smudzis

Paldies par sadarbību līdz šim! Mēs novērtējam Jūsu ieguldīto darbu mūsu uzņēmuma attīstībā un klientu piesaistē. Ar Jums strādāt ir viegli un patīkami. Ceram uz produktīvu sadarbību arī turpmāk. Novēlam Jums veiksmīgu turpmāko darbību!

Oskars SmudzisPārstāvisSIA Ģeo Eko Risinājumi
Signe Mālmane

Priecājos par sadarbību! Tā turpinās jau vairāk kā 2 gadus, esmu ļoti apmierināta.Ir uzlabota mājas lapa, pielāgota mūsdienu prasībām.Klientu atsauksmes ir ļoti pozitīvas!

Signe MālmaneValdes locekleSIA “Dr. Mālmanes zobārstniecība"
Aivis Danga

Pateicoties SIA “J Konsult” izpratnei un tehniskajam atbalstam, esam būtiski attīstījuši mūsu produktu atpazīstamību Interneta vidē.
J Konsult pastāvīgi seko līdzi un piedāvā jaunākos risinājums šajā jomā sadarbībā ar meklētājsistēmu Google.

Aivis Danga Tirdzniecības vadītājs A/S „Lord`s & Co”