Facebook Pixel

Vai Tavai mājaslapai jau ir Facebook Pixel? Lieliski! Ja nav, mēs to palīdzēsim instalēt, jo tas savukārt palīdzēs mums iegūt svarīgu informāciju par lietotājiem un Taviem potenciālajiem klientiem, lai uzlabotu Tavu kampaņu efektivitāti. Facebook Pixel mums ļaus atkārtoti uzrunāt tos, kas jau ir bijuši ieinteresēti!

Vajadzīgā auditorija

Facebook piedāvā ārkārtīgi plašas auditorijas definēšanas iespējas. Atkarībā no kampaņas mērķa mēs varam sašaurināt vai paplašināt auditoriju, izveidot līdzīgu auditoriju u. c.

Atkārtotais mārketings

Atkārtota mājaslapas apmeklētāju un ierakstu lasītāju uzrunāšana ar konkrētu ziņu palīdzēs Tev noturēt to interneta lietotāju uzmanību, kuri reiz ir interesējušies par Tavu piedāvājumu. Izveidojot atbilstīgu saturu, mūsu uzdevums ir pārvērst šos interesentus par Tava uzņēmuma klientiem.

Radoša pieeja

Troksnis ir liels! To nevar noliegt. Tieši tādēļ radoša pieeja vairs nav tikai interesanti noformējuma risinājumi, bet visa stratēģija un saturs kopumā. Veicam arī A/B testēšanu, lai pārbaudītu labāko risinājumu un Tava uzņēmuma kampaņa būtu iespējami efektīva.