Atkārtotais mārketings

Mājaslapas apmeklētāju atkārtota uzrunāšana interneta vidē.

Remārketings jeb atkārtotais mārketings

ir lielisks interneta reklāmas rīks, kas ļauj sasniegt potenciālos klientus, kas jau reiz izrādījuši interesi par Jūsu uzņēmuma piedāvātajām precēm vai pakalpojumiem. Atkārtotā mārketinga darbība ir vienkārša – kāds apmeklē Jūsu mājaslapu vai interneta veikalu, apskata dažādas sev interesējošas preces vai pakalpojumus, bet pamet mājaslapu, neiegādājoties neko no apskatītā, bet vēlāk par precēm, kuras apmeklētāju interesējušas, viņam atgādina remārketinga reklāmas, kuras parādās Google reklāmas tīklā.

Remārketings

Remārketinga reklāmas – tiek rādītas interneta lietotājiem laikā, kad viņi ir izvēles priekšā – vairums pirms galējā lēmuma pieņemšanas visbiežāk apskata vairāku citu uzņēmumu piedāvājumus internetā, tāpēc nereti tiek aizmirsts par tiem piedāvājumiem, kas apskatīti pirmie. Ja uzņēmums izmanto remārketinga pakalpojumus, tad ir garantēts, ka potenciālais klients par šī uzņēmuma piedāvājumu neaizmirsīs arī tad, ja mājaslapas piedāvājumu būs apskatījis pirms vairākām stundām, jo par viņa aplūkotajām precēm vai pakalpojumiem atgādinās reklāmas, kuras tiks rādītas visā plašajā Google reklāmas tīklā.
Remārketinga reklāmas iespējams dažādi kombinēt un pielāgot tieši Jums vēlamajiem rezultātiem.

Klienti ne vienmēr iegādājas preci pirmo reizi ienākot Jūsu mājaslapā. Tie turpina meklēt, apskata konkurentu lapas, salīdzina piedāvājumus. Tieši šajā mirklī ir ļoti svarīgi par sevi, savu piedāvājumu atgādināt biežāk.

Piemērs.  

Pēteris grib nopirkt portatīvo datoru, viņš apmeklē daudzas interneta vietnes un viena no pirmajām, ko Pēteris apmeklēja, bija Jūsējā. Lai gan Jūsu piedāvājums bija labs, Pēteris tomēr izvēlējās konkurenta piedāvājumu, jo viņa mājaslapu viņš apmeklēja pēdējo. Iespējams, Pēteris būtu nopircis Jūsu veikalā datoru, ja Jūsu piedāvājumu Pēteris redzētu biežāk

Lai remārketings sniegtu vēlamos rezultātus, ieteicams izstrādāt remārketinga stratēģiju, lai rūpīgi atlasītu, kuriem interneta vietnes apmeklētājiem rādīt reklāmas, kad tās rādīt un cik ilgi tās rādīt. Profesionāli izstrādāts remārketinga plāns ļaus Jūsu reklāmas kampaņas konversijas rādītājiem vairākkārtīgi uzlaboties, sniedzot procentuāli lielāku finansiālo atdevi par katru ieguldīto eiro, nekā parasta reklāmas kampaņa.

Atkārtotais mārketings


Baneru sekošana

Kādēļ izmantot atkārtoto mārketingu ?

 Iespēja sasniegt potenciālos pircējus, kas patiešām ir ieinteresēti jūsu piedāvājumā;

 Iespēja uzrunāt atkārtoti jau esošus klientus.

 Krietni augstāki konversijas rādītāji nekā parastām banera reklāmām;

 Remārketinga reklāmas var būt gan teksta, gan bilžu, gan kustīgu baneru, gan video formā;

Iespēja smalki atlasīt reklāmas auditoriju un pielāgot tai reklāmas;

 Lietderīgi iztērēta nauda reklāmai, kas ne tikai popularizē uzņēmumu, bet piesaista tam reālus klientus;

 Iespēja sasniegt potenciālos klientus tieši tad, kad viņi ir gatavi veikt pirkumu.

Mēs palīdzēsim Jums pelnīt vairāk!

Tā ir abpusēja komunikācija, labāko risinājumu piemērošana Jūsu biznesa izaugsmei.

Please wait...

Vai remārketinga baneru sekošanu iespējams ierobežot?

Jā, atkārtotā mārketinga banerus (remārketings) iespējams ierobežot, lai tie rādās konkrētās dienās, stundās, rādās tikai konkrētām auditorijām.

Ar kādām izmaksām jārēķinās remārketinga kampaņai Latvijā?

Atkarīgi no mērķiem un vēlmēm, bet iesakām atvēlēt visam 20-50 EUR mēnesī kā minimālo summu Google remārketinga kampaņām.

Vai mūsu aģentūra veido banerus?

Jā, mēs veidojam un iesakām baneru tēmas, saskaņojam dizainus ar mūsu klientiem.

KO MŪSU KLIENTI SAKA PAR MUMS?

Natalja Kazakova

“SIA TERSUS pateicās par izdarīto kvalitatīvo un ātro darbu! Īpaši vēlamies atzīmēt Jūsu kompānijas profesionalitāti, darot savu darbu un komunicējot ar klientiem”

Natalja Kazakovavaldes locekleSIA Tersus
Oskars Smudzis

Paldies par sadarbību līdz šim! Mēs novērtējam Jūsu ieguldīto darbu mūsu uzņēmuma attīstībā un klientu piesaistē. Ar Jums strādāt ir viegli un patīkami. Ceram uz produktīvu sadarbību arī turpmāk. Novēlam Jums veiksmīgu turpmāko darbību!

Oskars SmudzisPārstāvisSIA Ģeo Eko Risinājumi
Signe Mālmane

Priecājos par sadarbību! Tā turpinās jau vairāk kā 2 gadus, esmu ļoti apmierināta.Ir uzlabota mājas lapa, pielāgota mūsdienu prasībām.Klientu atsauksmes ir ļoti pozitīvas!

Signe MālmaneValdes locekleSIA “Dr. Mālmanes zobārstniecība"
Aivis Danga

Pateicoties SIA “J Konsult” izpratnei un tehniskajam atbalstam, esam būtiski attīstījuši mūsu produktu atpazīstamību Interneta vidē.
J Konsult pastāvīgi seko līdzi un piedāvā jaunākos risinājums šajā jomā sadarbībā ar meklētājsistēmu Google.

Aivis Danga Tirdzniecības vadītājs A/S „Lord`s & Co”